Astrologinė prognozė gruodžio 2 – 8 dienoms | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ GRUODŽIO 2 – 8 DIENOMS

AVINAS

Savaitgalį gali būti daug kalbama apie šeiminius reikalus, nesutarimus dėl turto, pinigų. Labai svarbu nepasiduoti žemiems instinktams, pagundai pasukčiauti ar pasinaudoti kitų naivumu. Taktiškai bendraukite su artimaisiais, kaimynais. Kitą savaitę mintys daugiausia suksis apie šeimą, namus, pinigus. Negalėsite pakęsti netvarkos, tad nesėdėsite rankų sudėję. Galite išleisti pinigų, kad pagerintumėte savo gyvenamąją aplinką. Nuo savaitės vidurio palankus metas kūrybai, pristatymams, vaikams lavinti.

JAUTIS

Savaitgalį iš jūsų gali būti tikimasi pagalbos, meilės, dėmesio. Normalu yra norėti patikti ir įtikti aplinkiniams, publikai, bet nepraraskite blaivaus proto ir saiko. Nepaisant kai kurių nesklandumų, sugebėsite užsiimti suplanuota veikla. Kitą savaitę neblogai spręsis reikalai, susiję su mokslu, pardavimu, pervežimais, žiniasklaida. Regis, apsispręsite dėl kelionės. Nuo trečiadienio pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas ir praeities patirtys. Turbūt pradėsite planuoti kalėdines dovanėles.

DVYNIAI

Savaitgalį daug kas atrodys ne taip, kaip yra iš tikrųjų. Regis, jums stigs racionalaus požiūrio, sugebėjimo realiai vertinti savo galimybes. Nepraraskite saiko vartodami svaigalus. Saugokitės vagių. Kitą savaitę gali išryškėti rečiau matomos jūsų charakterio savybės. Jeigu rimtai pasistengsite, jums turėtų pavykti atgauti skolą, išsireikalauti uždirbtus, pažadėtus pinigus ar sudaryti planuotą sutartį. Gali nustebinti gautas atsakymas ar pranešimas. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją.

VĖŽYS

Savaitgalį turbūt mėginsite pasireikšti bendraminčių, draugų kompanijoje ar prieš publiką. Neliksite patenkinti vienu susitikimu, renginiu ar išvyka. Užuot kalbėję mįslėmis, aiškinkitės paslaptis, klauskite. Kitą savaitę galimas dalykinis pokalbis, reikalaujantis konkrečių atsakymų, aiškių argumentų. Gali pavykti susitarti dėl bendradarbiavimo, numatytų darbų eigos, nuosavybės reikalų. Be to, įmanomi kūrybiniai ar kitokie laimėjimai. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į aferas, intrigas.

LIŪTAS

Savaitgalį būsite perdėtai jautrūs. Galbūt kažkas nepateisins jūsų pasitikėjimo arba pridarys žalos. Liaukitės dramatizuoti. Pasistenkite suimti save į rankas. Nešvaistykite brangaus laiko su netinkama kompanija, nesivelkite į avantiūras. Nuo pirmadienio kelias dienas būsite inertiški, stokosite energijos arba noro bendrauti. Turėtų sektis menininkams, medikams, tyrėjams. Gali atsiskleisti paslaptys, užkulisiniai reikalai. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys skųsitės sveikata. Venkite svaigalų.

MERGELĖ

Savaitgalį turėtų sektis su menais, grožiu, informacija susijusi veikla. Deja, meilės reikaluose gali išryškėti saviapgaulės ir apgaulės faktorius. Galite gauti žinią, kuri sukels nerimo dėl artimo žmogaus neištikimybės ar sveikatos. Kitą savaitę profesinėje veikloje galimi pasikeitimai arba tiesiog didesnis spaudimas ir darbų krūvis. Pasitelkite į pagalbą kolegas ir rimtai padirbėkite, nes nuo savaitės vidurio sumažės jėgų, aptingsite. Turbūt įtarsite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Nepasiduokite provokacijoms.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį labiau parūps savas ir svetimas turtas, santaupos. Suksite galvą, kaip į geresnę pusę pakeisti buitį. Kartu pasireikš didesnis išlaidumas, negalėsite susilaikyti nepirkę niekučių. Saugokitės vagių. Nuo pirmadienio padaugės darbo ir įtampos. Galite susidurti su etine arba teisine dilema. Gali atrodyti, kad kiti viską verčia ant jūsų pečių, naudojasi jumis. Stenkitės protingais būdais pasipriešinti spaudimui, būkite objektyvūs. Tai, ko rimtai imsitės, turėtų duoti naudos.

SKORPIONAS

Savaitgalis jums nepagailės kūrybinės energijos, meilės, šilumos, užuojautos jausmų. Vis dėlto jausite įtampą dėl psichologinių arba finansinių priežasčių. Galbūt nuvils partneris ar žmogus, kuris jums kažkuo įsipareigojęs. Kitą savaitę reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Seksis mokslo, publikavimo sritys. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione. Regis, pradės ryškėti rezultatai ir apčiuopiama nauda. Būkite apdairūs ką nors pirkdami, pasirašydami.

ŠAULYS

Savaitgalį baiminsitės dėl finansinės situacijos, meilės santykių, šeimos stabilumo. Tam tikra prasme gali būti patikrintas jūsų sugebėjimas išlikti ištikimiems savo principams, draugams ir artimiesiems. Galite padaryti netikėtų atradimų. Saugokitės sukčių. Kitą savaitę sėkmė labai priklausys nuo kitų žmonių požiūrio į jus. Gali suaktyvėti konkurentai ir slapti priešai. Tikėtinas nepasitenkinimas vaikų elgesiu ar poreikiais. Kita vertus, gali sutrumpėti kelias į svarbų sprendimą.

OŽIARAGIS

Savaitgalį galite tikėtis naudos per meną, parodas, o nuostolių – per nelegalią veiklą, reikalus su įtartinais veikėjais. Tikriausiai daug dėmesio skirsite higienai, drabužiams, mitybai. Labiau teks pasirūpinti ir augintiniais. Saugokitės sukčių ir nesukčiaukite. Kitą savaitę pavydūs kolegos, pažįstami gali mėginti jums pakenkti, sumenkinti jūsų autoritetą. Priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais ir ydomis, taip lengviau įveiksite jų priešiškumą. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, santaupas.

VANDENIS

Savaitgalis skatins kūrybingumą, bet gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Pravartu užsiimti buitine ruoša, rankdarbiais, sukinėtis apie puodus užuot lėkus į masinius renginius ar buvus dėmesio centre. Saugokitės vagių, sukčių. Kitą savaitę itin aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Pats metas kelti kvalifikaciją arba dairytis darbo, jei jo neturite. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, vaistais. Kažkaip turėtų spręstis teisiniai klausimai. Jei ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, jums gali pasisekti.

ŽUVYS

Savaitgalį itin gilinsitės į asmenines problemas ir užsiimsite savianalize. Kažkas gali mėginti jumis pasinaudoti arba jūs būsite linkę elgtis ne itin etiškai, kad gautumėte, ko norite. Lengva apsinuodyti, pasigauti infekciją, tad saugokite sveikatą. Kitą savaitę jūsų norai, viltys, užmojai bus kuo geriausi, tačiau galimi išbandymai. Likimas tarsi tikrins jūsų atsparumą. Darbe preciziškai laikykitės instrukcijų ir įstatymų, kad nekiltų problemų. Labiau prižiūrėkite vaikus. Reikėtų pakartoti kai kuriuos sveikatos tyrimus.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS