Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (sausio 22 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 22 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Tai turėtų būti šauni diena, nes išryškės jūsų gerosios savybės. Jūsų nesupras ir netoleruos tik tie, kurie tyčia nenorės suprasti ir būti draugiški. Kiti noriai dalinsis mintimis, bendradarbiaus, flirtuos, negailės komplimentų.

JAUTIS. Šiandien jums labiausiai norėsis atsipalaidavimo, tad vargu ar kvaršinsite sau galvą darbo rūpesčiais ar globalinėmis problemomis. Vakare galite ieškoti tokių pramogų, kurios kitiems atrodo keistos. Nepraraskite saiko.

DVYNIAI. Šiandien galite patirti daug įspūdžių. Tikėtinas didelis ir dosnus dėmesys iš senų gerbėjų ir naujų pažįstamų. Nusimato intriguojami pasiūlymai, geros naujienos.

VĖŽYS. Nors negalėsite atsikratyti įkyrių minčių apie darbą, dalykines ambicijas bei problemas, tačiau turėtumėte pastebėti, kad įtampa sumažėjo, aplinkiniai elgiasi geranoriškiau.

LIŪTAS. Šiandien galite užmegzti bendradarbiavimą, turėti reikalų su žiniasklaida, švietimo darbuotojais. Tiktų tvarkyti ir teisinius reikalus. Tiesiog stenkitės taikiai spręsti konfliktus su dalykiniais partneriais, artimaisiais.

MERGELĖ. Nusimato pajamos iš atlikto darbo arba bus pozityviai kalbama apie darbinį užsakymą, įsidarbinimą ar pan. Vis dėlto būkite labai atidūs reikaluose, susijusiuose su bendrais bei svetimais pinigais, dokumentais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien padarysite neblogą įspūdį net savo priešams. Pravartu pareikalauti to, kas jums pagal nuopelnus priklauso. Turėtumėte sėkmingai pasinaudoti savo įtaka bei patrauklumu.

SKORPIONAS. Palanku ieškoti naujų dalykinių, verslo galimybių. Daugiau reikšmės teikite savo įvaizdžiui, išoriniam grožiui, higienai, nes šiandien nuo to daug kas priklausys. Vakare nepatingėkite paruošti malonaus siurprizo artimam žmogui.

ŠAULYS. Šiandien imkitės darbų, kuriems reikia kūrybiškumo, išradingumo arba išskirtinių žinių. Geras metas ir kolektyvinei veiklai, konsultacijoms su specialistais. Vakare nenuviltų romantiškas pasimatymas, pramoginis renginys.

OŽIARAGIS. Šiandien stengsitės kuo daugiau nuveikti savo šeimos labui. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų.

VANDENIS. Puiki diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Galite susitikti su žmogumi, nusiteikusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį arba padovanoti malonų vakarą.

ŽUVYS. Šiandien jums rūpės komforto ir uždarbio klausimai. Regis, sužinosite svarbių dalykų bei rasite išmintingų būdų susikaupusioms problemoms spręsti. Tik būkite atidesni, jei teks derėtis, imti ar teikti paskolą.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS