Kaune – nauja kova dėl paimtų vaikų | Diena.lt

KAUNE – NAUJA KOVA DĖL PAIMTŲ VAIKŲ

  • 7

Kaune nauja kova dėl paimtų vaikų. Kelios dešimtys miestiečių pikete reikalavo grąžinti du berniukus, kurie beveik pusmetį negyvena su tėvais, praneša LNK žinių tarnyba.

Tėvai dėl tokios situacijos kaltina vienas kitą. 

„Vieną savaitgalį nuvežu vaiką pas tėtį ir randu jį išgėrusį. Iškviečiu policiją. Atvažiavę pareigūnai davė pūsti ne jam, o man. Nieko nepripučiau, nes ir negalėjau“, – sakė vaikų mama Laura Spūdienė.

Vaiko teisių specialistai įsitikinę, kad besiskiriančios šeimos namuose vaikams namuose grėsė realus pavojus.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Kaip matosi

Iš komentatorių aktyvumo, visi jau susitaikė su vaikų atiminėjimu, ir dabar bailiai laukia, kasgi sekantis nukentės. Svarbiausia ne aš. Na taip jums ir reikia. O Kauno vaikų teisės turi ir turės dar ilgai darbo. Tik įdomu, kokio žiaurumo reikia turėti, kad jose įsidarbinti. Įdomu ir koks jų miegas, po sunkios darbo dienos? Nevargina pastovūs košmarai sapnuose , kai vaikai spardosi, klykia iš siaubo, atimami iš tėvų? Matyt jau šitoms žmogystoms jau vistiek. Svarbu neblogas ir laiku išmokamas atlyginimas, o motiniški jausmai (tai kas gamtos duota) šalin.

Babunė

Kaip supratau tavo tokia nuomonė, kad vaikus geriausia patikėt auklėt kokiems pedryloms nei auklėt patiems tėvams. Čia tu tai norėjai pasakyt?

Nuomonė

Gal tėveliai nepainiokit vaikų į savo karus, skyrybas, kaltinimus, ir ko gero, gerai, kad vaikus paima iš tokios aplinkos, gal geriau jiems ramioje aplinkoje. Šiaip tai visos tos išgarsėjusios Kauno tėvelių istorijos, na, nėra dūmų be ugnies, na, pažiūrėkit mamytės ir tėveliai kaip patys elgiatės, o paskui jau kaltinkit vaikų teises ir visus kitus aplinkui. O kad vaikų teisės rūpinasi, tai labai gerai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS