Įtariami plungiškės žudikai lieka už grotų – suėmimą pratęsė trims mėnesiams | Diena.lt

ĮTARIAMI PLUNGIŠKĖS ŽUDIKAI LIEKA UŽ GROTŲ – SUĖMIMĄ PRATĘSĖ TRIMS MĖNESIAMS

  • 5

Kauno apygardos teismas pratęsė kaltinamųjų žiauriu jaunos plungiškės Ievos Strazdauskaitės nužudymu suėmimą.

Visiems trims suimtiesiems I. Strazdauskaitės nužudymo byloje suėmimo terminas trims mėnesiams pratęstas skaičiuojant nuo birželio 10 dienos, ketvirtadienį pranešė teismas.

Nužudymu kaltinami Leonas Bieliauskas, Mantas Bieliauskas ir Karolis Bieliauskas suimti laikomi nuo 2017 metų kovo 10 dienos.

I. Strazdauskaitė pernai kovo 5 dieną išvyko į Vilnių iš tėvų namų Plungėje ir netikėtai dingo. Po kelių intensyvios paieškos dienų jos kūnas rastas Kėdainių rajone.

Teisėsaugos duomenimis, mergina buvo mirtinai uždaužyta kastuvu.

Byla dėl jos nužudymo perduota Kauno apygardos teismui.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

budelis

Duokit juos man.Nereikes cigonu isgamoms krimsti Lietuviska duona.

Rega

,,Sprendžiama,ar pratęsti suėmimą...''Tai gal paleisti ir atsiprašyti žudikų už jų suėmimą?

aras valiulis

tik jokių mirties bausmių,o turkiškai,slaviškai,indėniškai ir lietuviškai bausti-būdų tikrai rasti galima,lai kankinasi pamažu gyvenimo vėžiniai apgamai.Ir tikrai ne pagal E.S.įstatymus.Deja,čigonai per visą žmonijos istoriją buvo įrodymas,kad žmonija tikrai kilusi ne iš vieno šaltinio.Pagarba p.Pernavui,kuris rizikuodamas savo pareigomis pasakė tiesą apie šiuos išgamas.Priedo iššluokit,Komisare,šiukšles ir iš Kauno senamiesčio,Kauno,Lietuvos.Stoukeris,indai,Hitleris,ispanų inkvizicija,šumerai...neabejoju,Pnemunės policininkai...O drąsi,žavi,graži mergina lai būna simboliu,atsvara niekingai ,,mavrai,, Pagarba Jai,užuojauta gyviesiems
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS