Nuteista privačios Kauno klinikos vadovė | Diena.lt

NUTEISTA PRIVAČIOS KAUNO KLINIKOS VADOVĖ

  • 3

Kauno apygardos teismas, apeliacine tvarka išnagrinėjęs nuteistos gydytojos J. A. G. skundą, jį atmetė ir paliko galioti Lazdijų apylinkės teismo 2017 m. vasario 3 d. nuosprendį, kuriuo ji pripažinta kalta dėl piktnaudžiavimo.

Gydytoja J. A. G. nuteista už tai, kad būdama Kaune privačiai veikiančios ir sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios bendrovės direktore, piktnaudžiaudama tarnybine padėtimi, tyčia nepatikrino, ar A. G. gydėsi pas gydytojus psichiatrus (psichiatrus narkologus) anonimiškai arba privačiai ir jo asmens privalomo sveikatos tikrinimo kortelėje įrašė melagingus duomenis, kad Gydytojų konsultacinės komisijos sprendimu asmeniui galima laikyti ir naudoti šaunamąjį ginklą. Atsižvelgiant į šį gydytojos išrašą, 2009 m. liepos 16 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Licencijavimo skyriaus sprendimu A. G. buvo išduotas leidimas laikyti (nešioti) ginklus.

Ikiteisminį tyrimą atliko STT Kauno valdybos pareigūnai, tyrimą kontroliavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

dsa

Aš suprantu, kad galima nenorėti rašyti pavardės, bet kam tada iš viso rašyt? Straipsnis: vakar teisėjas A.B. nuteisė vienos bendrovės vadovą C.D. už nusikaltimą, kuriuo jis padarė žalos pensininkei E.F. O tai kam čia įdomu, jeigu be pavardžių? Teismai nuolatos dirba ir vis kažką nuteisia...

Na tai ir vėl

A.G., G.A. gagaga :-))) mižniai !!!

Ko

nepranesat pavardes ?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS