Dainininkas E. Kučinskas surengs įspūdingus šou | Diena.lt

DAINININKAS E. KUČINSKAS SURENGS ĮSPŪDINGUS ŠOU

  • 4

Gražiausios vieno ryškiausių Lietuvos atlikėjų – Edmundo Kučinsko – dainos vėl skambės kovo mėnesį išskirtiniuose koncertuose šalies arenose. Taip dainininkas paminės savo sceninės veiklos 45 metų sukaktį.

Ir vėl proga švęsti

Per šalies arenas nuvilnysiantys „Edmundo Kučinsko šou“ žada būti įspūdingi, energingi, paliekantys neišdildomą įspūdį ir suteikiantys publikai daug džiaugsmo. Tai profesionalūs muzikos ir šviesų spektakliai, kurių puikiu įgarsinimu pasirūpins geriausi šios srities specialistai. Jie sumanyti su vizualiniais scenos efektais – ekranais, fejerverkais, staigmenomis ir, be abejo, su puikiomis dainomis, kurios spaudžia ašarą arba priverčia kojas pačias kilnotis.

E.Kučinsko dainos – reikšminga Lietuvos populiariosios muzikos istorijos dalis. Gyvoji istorija, nes ji, prasidėjusi prieš 45 metus, dar nesibaigė. Prieš kelerius metus E.Kučinskas kilnojo šalies arenų stogus su įsimintinais jubiliejiniais 60-mečio koncertais, o dabar vėl bus proga didelei šventei – 45 metai scenoje!

Pradžia – Palangos kurhauze

Atrodo, kad tik vakar dar visai žalias 17-metis virpančiomis kojomis lipo į pirmąją savo gyvenime rimtą sceną legendiniame Palangos kurhauze, o šiandien už nugaros – jau 45 puikūs ir įspūdingi dainininko karjeros metai. Jie buvo kupini nuostabaus gyvenimo, kai miestai ir scenos vienas kitą keitė lyg kaleidoskope, aidėjo griausmingi plojimai, į glėbį netilpo gėlės ir liejosi gerbėjų komplimentai.

Metai bėga, o dainos vis gimsta ir randa klausytojus. Vienos – įtaigios ir išgyventos, tokios tikros ir jaudinančios, kad ašarą nubraukti visai ne gėda. Kitos – pašėlusiai linksmos, kviečiančios šokti, nuolat klausomos šeimų šventėse, giminių susiėjimuose ar mielai kompanijai susibūrus prie stalo.

Atvers dainų skrynią

E.Kučinskas savo atliekamas dainas skaičiuoja šimtais, daugelis jų – paties talentingojo atlikėjo ir sukurtos. Kiekvienam koncertui iš gausaus daugiau nei 300 dainų lobyno jis pats atsirenka geriausias ir progai tinkamiausias.

Dabar vėl laikas atverti tą įstabią dainų skrynią, nes savo 45 sceninės karjeros metus E.Kučinskas rengiasi švęsti išskirtinai ir griausmingai.

E.Kučinsko šou susirinkusieji išgirs tiek legendines, tiek naujas dainas. Yra dainos, kurios kaip kertiniai akmenys – sudaro atlikėjo kūrybos pagrindą. Tai „Laimės žiburys“, „Lai lai angelai“, „Už tuos, kurie“, „Atidarykim duris“, „Ugnis ir ledas“, „Už strazdo giesmę“, „Ne vieni“... Be jų koncertas būtų lyg be stuburo. O štai, kas aplink, – kiekvieną kartą pats dainininkas sprendžia. Norisi ir senas dainas prisiminti, ir naujų neužmiršti. Štai „Raudonom rožėm sninga“ – nauja daina, kurią būtina įtraukti į programą, nes klausytojai jau ją įvertino ir pamėgo.

Koncertinė programa „Edmundo Kučinsko šou“ kovo 3 d. bus pristatyta „Šiaulių arenoje“, kovo 4 d. – „Siemens“ arenoje Vilniuje, kovo 17 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kovo 18 d. – „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Klaipėdietis

Edmundikai, dainuot mėgsti a šunelių ne? Blogai. Tiek ir tos dainos vertos jei savo bobos nemyli, paskui jauniklias lakstai. Žilė galvo, ve... uodegon. Ania?

Anonimas

įdomu ko tas matyt tą komentuotoja :) nepatenkinta E. Kučinsko dainomis dainuok ir dainuok nuostabios tavo dainos

:)

Ai Admiau, Admiau.... nebe laikas. Geriau pavaryk senu papratimu "Duokim garo"... Ai, sorry... Teisingai, dabar ten Šiškauskas... Nu, Admiui belieka tik Arenos :) Bet po paskutinio "areninio" turo su be saiko mužikiškais pliurpalais, vargu ar daug kas bepasiryš "prisiminti jaunystę".
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS