Keliautojas motociklu K. Košys sėkmingai pasiekė Hurgadą | Diena.lt

KELIAUTOJAS MOTOCIKLU K. KOŠYS SĖKMINGAI PASIEKĖ HURGADĄ

Praėjusių metų lapkritį savo kelionę į Pietų Afriką pradėjęs Karolis Košys motociklu jau yra įveikęs apie 8,7 tūkst. kilometrų.

Paskutinė keliautojo stotelė – Keiptaunas, kurį jis, kaip pats prognozavo, turėtų pasiekti birželį arba liepą. 31-erių neringiškis taip išradingai siekia paminėti Lietuvos atkūrimo šimtąsias metines.

Iniciatyvos „Kelionės be sienų/Borderless“ iniciatorius lapkričio 19-ąją pradėjo pusmetį truksiančią avantiūrą motociklu į Pietų Afrikos Respubliką. Jos tikslas – skleisti žinią apie Lietuvą ir jai reikšmingą datą pasaulio bendruomenei, taip pat garsinant ir vieną gražiausių Baltijos pajūrio kurortų – gimtąją Neringą.  

Kelionės maršrutas – Nida-Keiptaunas (Pietų Afrikos Respublika). Naršydamas pasaulį motociklu K. Košys susitinka su lankomose vietovėse gyvenančiais lietuviais, taip pat pasakoja apie Lietuvą pakeliui sutiktiems vietos gyventojams.

Kelionės maršrutas driekiasi per devynias Europos šalis ir aštuonias – Afrikos. Skaičiuojama, kad garsinant Neringą ir Lietuvą bus nuvažiuota apie 25 tūkst. km. Jau dabar Karolio sąskaitoje – beveik 9 tūkst. km.

Birželį arba liepą kelionė baigsis Keiptaune. Pagrindinis Karolio kelionės partneris  ir draugas – penkiolikos metų senumo Suzuki motociklas, pritaikytas būtent tokiems iššūkiams. Nors daugelis tokį neringiškio ryžtą pavadintų beprotybe, kol kas jam visai neblogai sekasi.

Šiuo metu jis yra Hurgadoje ir siunčia linkėjimus lietuviams Sausio 13-osios proga. Netrukus naktiniu autobusu jis patrauks į Kairą.

„Kol kas viskas gerai. Hurgadoje gyvenantys lietuviai mane labai gražiai priėmė. Pasidalijau karštais įspūdžiais, kaip keistai patekau į Afriką. Šiandien sėsiu į naktinį autobusą, kuriuo vyksiu į Kairą. Po ilgo spardymosi Etiopijos ambasada nutarė mane priimti, galbūt išduos vizą. Geros žinios iš Lietuvos ambasados Kaire“, – šeštadienį pasidžiaugė Karolis.

Lietuvis jau lankėsi Bosnijoje ir Hercegovinoje, Turkijoje, Jordanijoje, susitiko su Lietuvos ambasados Izraelyje atstovais.

GALERIJA

  • Keliautojas motociklu K. Košys sėkmingai pasiekė Hurgadą
  • Keliautojas motociklu K. Košys sėkmingai pasiekė Hurgadą
  • Keliautojas motociklu K. Košys sėkmingai pasiekė Hurgadą
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

Tai jis važiuoja motociklu ar autobusais veža tą motociklą?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS