Pagerbti geriausi Klaipėdos sportininkai | Diena.lt

PAGERBTI GERIAUSI KLAIPĖDOS SPORTININKAI

Kasmet uostamiestyje apdovanojami labiausiai miestą garsinę sportininkai. 2016 metais geriausiu Klaipėdos sportininku buvo išrinktas sunkiaatletis Aurimas Didžbalis. Šį titulą sportininkas pelnė jau penktąjį kartą. Trenerio Bronislavo Vyšniausko auklėtinis Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse pasidabino bronzos medaliu.

Antroji vieta atiteko taip pat sunkiaatlečiui – Žygimantui Stanuliui, kuris Europos sunkiosios atletikos suaugusiųjų čempionate ir Europos jaunimo iki 23 metų rovimo rungties sidabro čempionatuose iškovojo sidabro medalius.

Trečiojoje pozicijoje liko Mantas Knystautas. Trenerio Artūro Ševelkovo auklėtinis Europos jaunimo iki 23 metų graikų romėnų imtynių čempionate laimėjo bronzos medalį.

Į geriausiųjų rikiuotę taip pat pateko: badmintonininkė Gerda Voitechovskaja (4 vieta), imtynininkas Paulius Galkinas (5 vieta.), sunkiaatletis Tomas Ličinchai (6 vieta), imtynininkas Šarūnas Jurčys (7 vieta.), sunkiaatletis Sergejus Lichovojus (8 vieta.), imtynininkas Andrius Mažeika (9 vieta.) bei sunkiaatletis Andrius Mažeika (10 vieta).

Šventinio vakaro metu buvo apdovanoti ir neolimpinių sporto šakų atstovai: Europos karatė kiokušin absoliučios svorio kategorijos čempionas Eventas Gužauskas, Europos jaunių karatė kiokušin kumitė rungties čempionas Laurynas Vaičikauskas, Europos jaunių karatė kiokušin kumitė rungties nugalėtojas Gytis Ruzgys, Europos kikbokso čempionas bei įvairių bušido turnyrų nugalėtojas Sergejus Maslobojevas, Europos K-1 čempionas Tadas Jonkus ir kiti sportininkai.

Ceremonijos metu dėmesio sulaukė ir komandinių sporto šakų atstovai. Buvo pagerbta Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos merginų iki 18 metų komanda, „Dragūno“ rankinio klubas bei „Neptūno“ krepšinio komanda.

Nepamiršti liko ir Rio de Žaneiro parolimpinių žaidynių dalyviai: Ramunė Adomaitienė ir Augustas Navickas.

Medaliais „Už nuopelnus Klaipėdos sportui“ bei už ilgametį ir nepriekaištingą darbą sporto srityje Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas apdovanojo „Gintaro“ sporto centro direktorių Vytautą Valentiną Šeputį, Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos buvusį direktorių Stasį Kaupį bei Klaipėdos futbolo sporto mokyklos direktorių Antaną Adomyną.