Ruošiasi uostamiesčio gatvių remonto startui | Diena.lt

RUOŠIASI UOSTAMIESČIO GATVIŲ REMONTO STARTUI

  • 19

Suplanuotiems Klaipėdos gatvių, šaligatvių, pėsčiųjų takų bei kiemų remonto ir rekonstrukcijos darbams šiemet ketinama skirti apie 14,5 mln. eurų.

Pabaigs pradėtus darbus

"Už šią sumą bus tęsiami tiek jau vykstantys projektai, tiek pradedami nauji – tiesiamos ištisinės dangos, tvarkomos įvažos prie švietimo įstaigų, remontuojami šaligatviai. Svarbiausia, kad remontai ir rekonstrukcijos vyktų kuo sparčiau, būtų atlikti kokybiškai ir kuo mažiau trukdytų eismui. Kaip vieną svarbiausių prioritetų įvardyčiau ir daugiabučių kiemų tvarkymą – tiek naujų stovėjimo vietų įrengimą, tiek esamos infrastruktūros atnaujinimą", – teigė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Ištisinė asfalto danga šiemet bus keičiama Gedminų, Šermukšnių bei Jurginų gatvėse.

Tuo pat metu bus sutvarkyti ir šaligatviai. Pirmieji kelininkų sulauks Gedminų gatvės gyventojai – rangos sutartis dėl remonto jau pasirašyta, darbus ketinama pradėti, kai tik leis oro sąlygos ir ims veikti karšto asfalto gamyklos.

Kol jos neveikia, mieste remontuojamos tik avarinės būklės duobės, keliančios grėsmę eismui – tam naudojamas šaltas asfaltas, kuris yra gerokai brangesnis.

Baigs pradėtus darbus

Šiemet tęsis darbai Mokyklos, Tilžės gatvių ir Šilutės plento sankirtoje – ši žiedinė sankryža bus pertvarkoma į keturšalę.

Šiais metais bus rekonstruota ir į Kruizinių laivų terminalą vedanti Priešpilio gatvė.

Ji bus perkelta keliais metrais piečiau, taip sudarant galimybes ateityje atkurti visą pilies žvaigždės kontūrą.

Iki vasaros sezono įkarščio planuojama baigti Pamario gatvės rekonstrukciją – dar liko sutvarkyti jos prieigas, dalyje kelio pakloti viršutinę asfalto dangą.

Dėl šių darbų tikėtini minimalūs trumpalaikiai eismo apribojimai.

Vasarą turėtų būti baigti darbai Jūrininkų prospekte.

Per šiuos metus žadama baigti darbus Tauralaukio Akmenų, Vėjo, Debesų ir Smėlio gatvėse ar gatvių ruožuose.

Be to, prasidės Pajūrio gatvės rekonstrukcija.

Ties takus, įrengs kiemus

Šiemet ketinama atnaujinti šaligatvius Medžiotojų, Naikupės, I.Simonaitytės, Ligoninės, Nendrių, Pievų Tako ir kitose gatvėse.

Numatoma tvarkyti Žvejų rūmų prieigas nuo Taikos prospekto pusės bei Dailės akademijos prieigas nuo Aukštosios gatvės pusės.

Tikėtina, kad šiemet bus baigtas tiesti ir naujas pėsčiųjų bei dviračių takas nuo Paryžiaus Komunos gatvės iki Dangės upės, imtasi rekonstruoti pėsčiųjų taką palei Taikos prospektą nuo Sausio 15-osios iki Kauno gatvės.

Šiemet darbininkai turėtų tęsti darbus kai kurių miesto daugiabučių namų kiemuose.

Per šiuos metus planuojama įrengti apie 600 vietų automobiliams, toliau įrenginėti kiemų apšvietimą.

Bus apšviesti 26 kiemai, kurie susiję su 55 daugiabučių namų teritorijomis.

Planuojama pradėti tvarkyti ir senamiesčio dangas bei pritaikyti jas patogesniam judėjimui.

Šiemet judėjimo negalią turintiems asmenims, vaikiškiems vežimėliams bus pritaikyta Tiltų ir Turgaus gatvės sankryžos danga, taip pat šių gatvių susikirtimai su šalutinėmis gatvelėmis, tad kirsti šias gatves bus patogiau.

Šiais metais numatoma pradėti rengti ir kitų senamiesčio gatvių bei šaligatvių dangų sutvarkymo projektus (Žvejų, Sukilėlių, Teatro ir kitų gatvių).

Darbus numatoma atlikti per kelerius metus.

Rašyti komentarą
Komentarai (19)

,, tam liberalų pazadai "

sunku bus išsigimėliam vagim pasivadinusiais liberalam uzleisti teisingiem zmonėm uzgrobtas ir tiek metų terštas kėdes. Ukš kiauliukai nuo lovio, Klaipėda bunda, meras bus kitas.

Tam''liberalų pažadai''

"Visa Klaipėda už Vaitkų" - tai čia tamsta esi ta "visa Klaipėda"?.. Klaipėdiečiai kiekvienas asmeniškai nuspręs už ką balsuoti ir niekas tamstai nesuteikė teisės nurodinėti ir už visus aiškinti už ką balsuoti!

Pažadam Pažadėti .

Dabar ruošiasi gatvių remontui, po visų šitų darbelių imsis rausti "tvarkyt"i, pasenusias ir fiziškai susidevėjusias požemines komunikacijas. Pagai liberazminę gudručių sampratą - pas juos namas "statomas nuo stogo" ir tas ant popieros. Pirma pažadės, po to apmokės brangius projektus saviems projektų paišytojams-rašytojams, po to sąmata padvigubės . Po tokių eilinių liberastinių projektų, pinigų darbams kaip ir nebeliks Tą rodo gyventojų komentarai- iš visų miesto pakraščių ir ne tik. lLberaliniai veikėjai veikia pagal principą "pazadėjau-patiešijau, netęsėjau-nesugriešijau."
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS