Dėl sužalojimo autobuse – kaltė lengvosios mašinos vairuotojui | Diena.lt

DĖL SUŽALOJIMO AUTOBUSE – KALTĖ LENGVOSIOS MAŠINOS VAIRUOTOJUI

Autobuse sužalotos keleivės patirtus nuostolius gali tekti atlyginti chuliganiškai vairavusiam lengvojo automobilio vairuotojui.

Trečiadienį, 16.30 val., Liepojos gatvėje, netoli Dragūnų mikrorajono, 8E autobuso vairuotojas buvo priverstas staiga stabdyti.

Neseniai į autobusą įlipusi 55 metų keleivė nespėjo įsitverti turėklo ir nugriuvusi susižalojo. Moteris greitosios medicinos pagalbos medikų buvo skubiai išgabenta į ligoninę.

Autobuse įrengtas vaizdo registratorius parodė, kas kaltas dėl nelaimės. Pasirodo, lengvojo automobilio vairuotojas neparodė posūkio ženklo, staiga pasuko prieš autobusą ir taip sukūrė avarinę situaciją. Vairuotojas stengėsi išvengti susidūrimo ir buvo priverstas staiga stabdyti.

Moteris dėl sužalojimo gali kreiptis į kaltininko draudimo bendrovę.

Miesto tarybos patvirtintose keleivių vežimo taisyklėse teigiama, kad keleivis privalo pasirūpinti savo saugumu, jeigu yra laisvų vietų, atsisėsti, užsisegti saugos diržą, jeigu jis yra įrengtas. Jeigu keleivis stovi, jam privalu laikytis įsikibus turėklų. Tačiau visų gyvenimo atvejų taisyklės numatyti negali.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Maciau

Ta iviki, 8a-expresas jis savo juosta vaziavo,nes Dragunu stotelei ne stoja

karabasas

O mikruškės vairuotojui niekas nepaaiškino, kad pradėti važiuoti reikia tik įsitikinus keleivių saugumu? Tai yra, įsitikink, kad keleivis atsisėdo arba rankomis ir dantimis įsikibęs turėklo. O dabar, kiek suprantu, vos tik uždarė duris ir "koja spaudžia gazą". Mikruškės pasikeitė,o vairuotojų mentalitetas ir toliau degraduoja.... Kažkas ant eurų gerai prasisuko,išspardydami senąsias įmones, ir tiek...

Aris

Teisingai. Dažnai koks debiliukas apliankia, iškart staigiai stabdo ir nespėjęs net posūkio parodyti suka į dešinę. Ir tai ne toks jau retas atvejis.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS