ABBA kuria naujas dainas | Diena.lt

ABBA KURIA NAUJAS DAINAS

Beveik prieš metus "Kokteilis" pasidžiaugė, kad 2019-aisiais vėl uždainuos garsios grupės ABBA nariai.

2017-ųjų lapkritį buvo pranešta, kad žiūrovai ant scenos neišvys gyvų dainininkų, o 3D formato vaizdo įraše matys muzikantus tokius, kokie jie buvo savo šlovingiausiais 1979-aisiais.

Šiomis dienomis "Kokteilį" pasiekė nauja – kiek kitokia, gal net geresnė informacija.

Po daugiau nei 35 metų tylos Benny Anderssonas, Agnetha Faltskog, Anni-Frid Lyngstad ir Bjornas Ulvaeusas kartu pluša įrašų studijoje – įrašinėja naujas dainas. Vienos jų – singlo "I Still Have Faith in You" premjera gruodžio mėnesį bus surengta BBC televizijoje.

B.Ulvaeusas pasigyrė, kad ketvertukas tiek dainavo, kad naujų kūrinių pakaktų visai plokštelei. Keturios dainos yra visiškai nugludintos.

"Kai visi susirinkome, žiūrėjome vieni į kitus, užteko 15 sekundžių, kad viskas grįžtų. Tai buvo nuostabu", – džiaugėsi B.Ulvaeusas.

Tačiau ABBA nesirengia koncertuoti, tiesiog mus džiugins naujais įrašais.

Buvo susibėgę

Beje, prieš dvejus metus ABBA ketvertas pasirodė ant scenos. Legendinė grupė, pastarąjį kartą kartu dainavusi per Švedijos televiziją 1986 m., 2016-aisiais susirinko paminėti grupės narių B.Ulvaeuso ir B.Anderssono draugystės pradžios 50-mečio.

Stokholmo viešbučio naktiniame klube ketvertas iš savo 1980 m. albumo "Super Trouper" atliko dainą "The Way Old Friends Do".

ABBA atgimimas savotiškai brendo. Jau 2013-aisiais britų lažybininkai kvietė lažintis už grupę: dainuos kartu ar nedainuos. Mat tais metais dainininkė A.Faltskog, išleidusi solinį albumą A, užsiminė apie galimą atsikūrimą.

Panašios kalbos sklido ir tais pačiais metais atidarant grupės muziejų Stokholme.

Gairės: kokteilis
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Galėtų

kas nors iš jaunimo panašią ir tokio pat profesionalumo grupę sukurt.Dabar pilna visokiu...O tikrai taip ,,neveža"kaip, kad ABBA.Nuo pat pirmų akordų.O kodėl?Todėl kad nei tokių galingų dainų nesugeba sukurti, nei dirbt ,,kaip arkliai"repeticijose kaip šitie nesugeba.Čia turi būti lyg skrydis naikintuvo greičiu..

SUSIJUSIOS NAUJIENOS