Nelaimė kartojasi? Nuo kelio nuslydo dar vienas vaikus vežęs autobusas | Diena.lt

NELAIMĖ KARTOJASI? NUO KELIO NUSLYDO DAR VIENAS VAIKUS VEŽĘS AUTOBUSAS

  • 5

Ketvirtadienio vakarą Rokiškio rajone nuo kelio nuslydo vaikus vežantis autobusas. Vaikai per įvykį nenukentėjo, BNS pranešė policija.

Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie įvykį gautas 16.20 val.

Pranešta, kad apie 2 kilometrai nuo Jūžintų miestelio, važiuojant Dusetų keliu link Minkūnų, nuo kelio nuslydo autobusas vežantis vaikus.

Į įvykio vietą išsiųstos Rokiškio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, bei Panevėžio apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

„Nuslydo autobusas, jį ištrauks. Visi sveiki“, – BNS sakė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Rasa Meištė.

Tai antra panaši eismo nelaimė ketvirtadienį – ryte autobusas su vaikais nuo kelio nuslydo ir apvirto Ukmergės rajone, du nukentėję vaikai gydomi ligoninėse.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

...

Dievulio tokia valia: "Nėra ką vaikams tame WILNO žiūrėt".

Anonimas

kada normaliai prižiūrės kelius kelininkai kodėl Latvijos keliai visada nuvalyti ir pabarstyti orai tie patys pravažiavai sieną ir laikykis Lietuvos keliuose visos betvarkės tik pas mus kur pažvelgsi visur netvarka kol neįves kad kaltieji atsako už pasekmes nieko nebus

Vadakste

Manau , kad vaikus po ekskursijas reikia pavezioti vasaros atostogu metu, nes ziema yra pavojinga.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS