Avarija Ukmergės rajone: sužaloti vaikai pervežti į Vilniaus ir Kauno ligonines | Diena.lt

AVARIJA UKMERGĖS RAJONE: SUŽALOTI VAIKAI PERVEŽTI Į VILNIAUS IR KAUNO LIGONINES

Į Santaros klinikų Vaikų ligoninę Vilniuje ketvirtadienio pavakarę gydymui iš Ukmergės ligoninės pervežtas vienas autobuso avarijoje nukentėjęs vaikas. Jis patyrė krūtinės ir kaklo sužeidimus.

„Jis gydomas Intensyvios terapijos skyriuje, jo būklė stabili“, – BNS sakė ligoninės atstovė Jolanta Normantienė.

Ukmergės ligoninės vyriausiasis gydytojas Rimvydas Civilka BNS sakė, kad dar vienas nukentėjęs vaikas dėl smegenų sukrėtimo, šonkaulių lūžių reanimobiliu išgabentas į Kauno klinikas. Į šią gydymo įstaigą pervežta kartu su vaikais autobusu vykusi moteris. Ji patyrė dubens kaulų lūžius. Manoma, kad moters trauma yra kol kas sunkiausia nustatyta trauma iš visų šioje avarijoje nustatytų traumų.

Ukmergės ligoninėje operuojamas rankos lūžį patyręs autobuso vairuotojas – jam lūžo abu rankos kaulai.

Keli vaikai trumpam buvo paguldyti stebėjimui ir dėl žaidų susiuvimo, buvo naudojama narkozė.

„Priėmime buvo apžiūrėti 29 vaikai ir 4 suaugusieji. Vaikai buvo išsigandę, kruvini ir verkė. Reikėjo dar atsirinkti, kuris rimtai sužeistas, kuris šoke dėl išgąsčio. Į priėmimą sugužėjo kruvinomis rankomis ir veidais. Manau, jie greit pasveiks ir viskas jiems bus gerai“, – BNS pasakojo R. Civilka.

Vilniaus apskrities policija pranešimą apie įvykį gavo 10.01 val. Jakutiškių kaime, kelyje Deltuva – Bukonys, nuo kelio nuvažiavo autobusas, vežęs 35 vaikus.

Pranešta, kad yra nukentėjusių ir prispaustų asmenų. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai nustatė, kad prispaustas autobuso vairuotojas.

Vaikai iš apvirtusio autobuso įsodinti į kartu vykusį dar vieną autobusą, kuris išvengė avarijos ir buvo nuvežti į ligoninę Ukmergėje.

Autobusas per avariją apvirto, dužo jo langai.

GALERIJA

  • Avarija Ukmergės rajone: sužaloti vaikai pervežti į Vilniaus ir Kauno ligonines
  • Avarija Ukmergės rajone: sužaloti vaikai pervežti į Vilniaus ir Kauno ligonines
  • Avarija Ukmergės rajone: sužaloti vaikai pervežti į Vilniaus ir Kauno ligonines
  • Avarija Ukmergės rajone: sužaloti vaikai pervežti į Vilniaus ir Kauno ligonines
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

...

O ką tame Vilniuje vaikams veikt?.. griūvantį kalną apžiūrėt, kanalizacijos vamzdį?..

nuomone.

Ar tokiu metu laiku vezti vaikus i ekskurija? Sitiek keliuose autoyvikiu.Manau ir mokytojam reiketu daugiau atsakomybes uz vaikus.

Pateikit media

Ar vaikai buvo prisisege? Koks autobuso buvo greitis? Kokios autobuso padangos ar atitiko standarta? Kokia buvo kelio bukle? Ka rodo autobuso diskelis del vairuotojo poilsio valandu ir greicio?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS