Policija gavo 6 pranešimus apie smurtą patyrusius vaikus | Diena.lt

POLICIJA GAVO 6 PRANEŠIMUS APIE SMURTĄ PATYRUSIUS VAIKUS

  • 2

Policija ketvirtadienį gavo šešis pranešimus apie smurtą patyrusius vaikus.

Spalio 23 dieną Kėdainių rajono policijos komisariatas gavo Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus raštą, kad Kėdainiuose, namuose Algirdo gatvėje, 34 metų vyras smurtavo prieš 17-metę podukrą. Ketvirtadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

9.11 val. gautas pranešimas, kad tą pačią dieną, apie 7 val. Kupiškio rajone, namuose Noriūnų kaime, 55 metų vyras tampė už ausies 7 metų sūnų, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas vežamas nebuvo. Įtariamasis ieškomas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui. 

Ketvirtadienį 14.20 val. Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo Kalvarijos savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus raštas, kad Kalvarijos savivaldybėje, namuose Liubavo kaime, 26 metų moteris prieš 9 metų posūnį naudojo fizinį ir psichologinį smurtą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

8.45 val. gautas 51 metų moters pranešimas, kad tą pačią dieną apie 7 val. Skuodo rajone, Erslos kaime, jos 15-metę dukrą kaimynas pargriovė ant žemės, stipriai spaudė ir neleido atsistoti, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. 26 metų įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Apie 14 val. Kaune, K. Baršausko gatvėje, grupė jaunuolių sumušė 14-metį. Berniukui lūžo ranka, jis gydomas ambulatoriškai. 

Apie 22 val. Naujojoje Akmenėje, namuose Respublikos gatvėje, neblaivus (2,76 prom. alkoholio) 49 metų vyras ranka trenkė 16-mečiui sūnui per veidą bei suėmęs jį už pečių nustūmė nuo kėdės. Nukentėjusysis dėl sukelto fizinio skausmo į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

...

Vaikų auklėt jau nebegalima, nes tai virsta smurtu prieš Tėvus; sovietai vaikus Pavlikais morozovais dresiravo, dabar mūsų seimo Š*** jų darbą sėkmingai tęsia.

Anonimas

vienas kepštelėjo kitas tuoj bėga į policiją vienas juokas iš tokių vaizdelių gerai kad aš jau užauginau savuosius

SUSIJUSIOS NAUJIENOS