STT atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sporto departamento paramos golfo mėgėjų turnyrui | Diena.lt

STT ATLIEKA IKITEISMINĮ TYRIMĄ DĖL SPORTO DEPARTAMENTO PARAMOS GOLFO MĖGĖJŲ TURNYRUI

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Kūno kultūros ir sporto departamento paramos šių metų vasarą vykusiam golfo mėgėjų čempionatui.

STT atstovė spaudai Renata Endružytė BNS sakė, kad tyrimas buvo pradėtas rugsėjį. Apie jį anksčiau nebuvo pranešta.

„Tyrimo metu sprendžiamas 2017 metų birželio mėnesio finansavimo skyrimo asociacijos ,,Lietuvos golfo federacija“ projektui ,,Lietuvos atvirasis golfo mėgėjų čempionatas 2017“ teisėtumo klausimas“, – teigė atstovė.

Pasak jos, tyrimas vyksta dėl galimo piktnaudžiavimo, o įtarimai šiuo metu niekam nėra pareikšti. STT nekomentuoja, ar kas nors šiame tyrime turi specialiojo liudytojo statusą.

Kūno kultūros ir sporto departamentas 14 tūkst. eurų paramą turnyrui skyrė jam jau pasibaigus. Departamento vadovas Edis Urbanavičius yra sakęs, jog pervesti lėšų turnyrui prašė šalies golfo federacija, o skirti paramą jau praėjus renginiams – normalu.

Informacijos patikrinimą rudens pradžioje atlikusi Vidaus reikalų ministerija teigia neradusi įstatymų pažeidimų skiriant paramą čempionatui.

„Iš pirminės informacijos, jokių prasilenkimų su teisės aktais nepastebėjome, tačiau informaciją perdavėme STT, informavome Vyriausybę“, – BNS sakė vidaus reikalų ministro atstovas spaudai Karolis Vaitkevičius.

Be kitų dalyvių, į čempionatą atvyko keli šalies verslininkai, buvęs Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas, šiuo metu dirbantis trąšų, pašarų, cukraus ir kalakutienos gamybos grupės „Arvi“ valdymo bendrovės „Arvi ir Ko“ viceprezidentu.

Kūno kultūros ir sporto departamentas yra pavaldus Vyriausybei.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

STT

Lietuvos seimas yra priemes profesionalaus sporto ystatymo pataisa kurioje numatyta tiktai parama, premijos ir dovanos biudzeto pinigais visi premjerai remia korucija

SUSIJUSIOS NAUJIENOS