V. Landsbergis: esame tokie nesaugūs kaip niekad | Diena.lt

V. LANDSBERGIS: ESAME TOKIE NESAUGŪS KAIP NIEKAD

Pirmasis nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis sako, kad saugumo padėtis yra blogesnė nei Lietuvai kovojant už nepriklausomybę prieš 27-erius metus.

„Esame tokie nesaugūs kaip niekad, nes grėsmės pasikeitė“, – penktadienį per Laisvės gynėjų susitikimą istorinėje Kovo 11-osios salėje teigė jis.

V. Landsbergis dėstė, jog taip yra dėl to, kad „senasis agresorius artėja į beprotybės ribą, nebėra ribų tarp tiesioginio karo ir netiesioginio“.

Rašyti komentarą
Komentarai (19)

Zenonas Priekuliškis

Jeigu būtų išslaptintos bylos, tai būtų saugu? Mums taip, o "mūsų" valdžiai tai peilis po kaklu? Buvau aktyvus kovotojas prieš vadinamus okupantus, o kas gavosi. Jokia okupacija nesibaigė, tik aktyvėja. Ne tik mano atžvilgiu Klaipėdos m. apylinkės teisėja V.Olcvikienė (Jakštienė) ir antstolis A.Selezniovas yra nusikalstamos grupuotės atstovai, juos dengia kolegos ir p;rokurorai. Spauda taip pat tyli. Mano tel. 8 662 33770.i

va va butent tu ,,,dedule,,,,

ir esi nesaugus su visais kgbesnikais parsidavusiais dabar CZV, tau svyla subine ,ziurek nespesi nugaist ,tauta uz nuopelnus tautai ir valstybei gali kaip Kadafy pririse uz koju pavalkiot po lietuva visais keliais...

Keisti

tie žmonės, ar su galva jiems negerai. Patys viską darė kad saugumo situacija blogėtų, nuolat svaigsta karingom antirusiškom retorikom, plūda Rytų kaimynus, telkia ginklus prie rusų sienų ir dejuoja kad "saugumas blogėja". Ar tai ne idiotizmas?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS