Orai: kritulių dar bus, bet pradžiugins ir saulė | Diena.lt

ORAI: KRITULIŲ DAR BUS, BET PRADŽIUGINS IR SAULĖ

Žiemos pradžią Lietuvoje paženklino sniegas iš šlapdribos. Kaip LRT RADIJUI sakė sinoptikė  Alva Nagelytė, artimiausiomis dienomis kritulių neišvengsime, tačiau šeštadienį ir sekmadienį jie aprims, o vietomis sulauksime ir saulės.

Penktadienį, pirmąją žiemos dieną, krituliai šalyje tęsis, nors ir bus kiek silpnesni nei naktį. Daugiausia vyraus šlapdribos, tik Žemaitijoje pasnigs. Temperatūra – nuo 0 iki 3 laipsnių šilumos. Vėjas suksis iš pietvakarių, vakariniame šalies pakraštyje – iš šiaurės vakarų.

Savaitgalį krituliai pamažu traukis. Šeštadienio naktį daug kur praslinks šlapdribos, o dieną tik vietomis numatomi nedideli krituliai, gali pasirodyti ir saulė. Temperatūra naktį sieks 0–2, o pajūryje – 3–5 laipsnius šilumos. Dieną šalyje bus 2–5 laipsniai šilumos (tik Žemaitijoje vėsiau – apie 0–1), pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas.

Sekmadienio naktis bus vėsi – daug kur pašals iki 2–4 laipsnių šalčio. Dieną temperatūra jau smarkiai nekils – daugelyje vietų ji apsistos ties nuliu, tik pajūryje šils iki 3 laipsnių. Vietomis vėl išlįs saulė.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS