Prezidentė: naujas tyrimas – oligarchų kerštas | Diena.lt

PREZIDENTĖ: NAUJAS TYRIMAS – OLIGARCHŲ KERŠTAS

  • 29

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad inicijuojamas naujas parlamentinis tyrimas dėl verslo poveikio politikai yra šiuo metu teisiamų oligarchų kerštas.

Taip ji komentavo „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio ketvirtadienį įregistruotą iniciatyvą.

„Vertinu kaip oligarchų kerštą, nes būtent šie oligarchai yra dabar teisminiame procese, ir tai yra irgi natūralu, taip ir turėjo turbūt būti, kad bus kuriamos įvairios kompromitacinės situacijos. Iš to, kokie ten būtų mano ar ne mano laiškai, matosi, kad niekada su niekuo neturėjau jokių sandėrių, visada kovojau už valstybę, už pareigūnų paskyrimus skaidriai“, – LRT televizijos naujienų tarnybai sakė šalies vadovė.

Niekada su niekuo neturėjau jokių sandėrių, visada kovojau už valstybę, už pareigūnų paskyrimus skaidriai.

R. Karbauskis ketvirtadienį įregistravo Seimo nutarimo projektą atlikti naują parlamentinį tyrimą dėl neteisėtos įtakos politiniams procesams dviejų buvusių vyriausybių valdymo laikotarpiu.

R. Karbauskis siūlo tirti 2008–2016 metų laikotarpį. Tyrimą siūloma vykdyti iki 2019 metų gegužės.

Projekte konkretūs fiziniai ir juridiniai asmenys nėra minimi. R. Karbauskis žurnalistams ketvirtadienį teigė, kad konkrečius tyrimo objektus pasirinks pati tyrimo komisija.

„Valstiečiai“ anksčiau yra minėję norintys tirti prezidentės D. Grybauskaitės susirašinėjimą su tuometiniu Liberalų vadovu, šiuo metu politinės korupcijos byloje įtariamu Eligijumi Masiuliu. Ketvirtadienį klausiamas apie tai R. Karbauskis tvirtino, kad sudaryta tyrimo komisija spręs, ar šis klausimas domina juos, ar ne.

GALERIJA

  • Ramūnas Karbauskis
Rašyti komentarą
Komentarai (29)

to anonimas

jau geriau simtus kartu geriau jankiai negu tie tavo ruskiaip pra.si.be.zd.eja su putleriu!

Anonimas

NE.PISK tautai proto, komunistine KUR.VA. Matai, ,,oligarchu kerstas,,. Tai tu draugeliu su kuriais 8 metus vas-vas trynet. ir milijardus kartu vagiat is Lietuvos zmoniu. Washingtono demokratu OBKOMO, Briuselio ir bankininku Rotshildu ikista Lietuvai kad ja sunaikinti. Dink is Lietuvos ISGAMA.

norma

visas blogis juk atėjo ar ne nuo jūsų, ponia gerbiamoji, juk ne metai kaip ponia sėdi toj kėdei, karaliauji, taip imk ir pasakyk, esu kalta ir labai kaltą , ir nepasakok tokiu nesąmonių juk žmones žino tavo blogio šaknis kur ir su kuo yra suveltos juk vorai aplinkui, susuko tokius tinkus aplinkui, ponia juk milijardai, vėjo nupusti išdundėjo, be dalybų tikrai nekrutėjo ir be jūsų noro, nereikia tu nesąmonių juk prie tamstos tokie skaičiai atsirado turtuoliu juk ,strazdanas niekas nedalino milijuoninio sumų ,be viršesnio ponu, ponios visiems atiteko, tik nėra žodžio tariamo gana bet vaga toliau ariama eina toliau, nestabdoma , žinoma ponios keliai yra nežinomi, bet po truputi išaiškės ,blogio darbai,
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS