Anonimų pasalos | Diena.lt

ANONIMŲ PASALOS

Kokią purvo naštą turi tampyti žmogus, kuris nori likti anonimas, bet iš apkasų svaidyti savosios pagiežos petardas į kitus?

Kita vertus, gal tai ne tik psichopatinis, bet ir posovietinis asmens, visą gyvenimą paniškai bijojusio persekiojimo, todėl tapusio menkysta, bruožas.

Štai ir praėjusią savaitę toks erelis, prisidengęs Ramūno Karbauskio inicialais, herojiškai reiškėsi komentarų skiltyje, siekdamas supriešinti dienraščio žmones ir parodyti, kad kiti yra menkesni už jį – pasaulio sąžinę ir teisuolį.

Ta anonimo emocija, kai ištinka beribis konspiracijos džiaugsmas, buvo tokia stipri, jog svetimais inicialais prisidengęs tipas ėmė paistyti, kad papuasai – tai vokiečiai, o Naujoji Gvinėja – Vokietija. Pirmykščių bendruomenių "ekspertas" savo sapalionėse taip įsijautė, jog apsimetė "Vikipedijoje" nepaskaitęs, kad Uagadugu yra ne tik miestas, bet ir istorinė mosių karalystė, kurioje gyveno etninės jų gentys.

Ir, suprantama, kitame anoniminiame komentare nepamiršo dar ir savo paties rašliavų pagirti: "Į dešimtuką."

Kaip tauru!

Kai kam atrodo didelis gėris, kai svetimu vardu galima kliedėti bet ką apie tuos, kurių pavardės ir vardai yra vieši.

Tik ar ne tokie pat anoniminiai smogikai pokariu tyliai skundė NKVD ir MGB savo kaimynus, kad galėtų į jų namus įsikelti patys? Argi ne tas pats pagiežos vėžys juos verčia šlykštyniauti ir dabar? Pavyzdžiui, iš pasalų laidyti užuominas, perspėjimus ir pamokymus, kuriuos paniškai bijo pateikti savo tikru vardu ir pavarde.

O kai šie žmonės tai ima daryti dar ir jausdami malonią sekreciją dėl savo partinės priklausomybės, nesunku suvokti, jog turime reikalą su klinikine nelaime. Užuojautos, tamstyte.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

untokas

šaunuolis SAULIUS !--------konservatorių CHUNTA, būdami klinikinėje BŪSENOJE- griebiasi bet kokio negarbingo veiksmo ,kad išsilaikyti PAVIRŠIUJE ir nesuvokia ,kad jų ERA PRAEITYJE. Tai nenaujiena,kad konservatliberalai 27 metai SAVE laiko "protinga" kasta,------tačiau "protingieji" NEGEBA pastebėti ,kokį SKURDŲ gyvenimą sukūrė, VISUOMENĖ aiškiai mato kaip ši CHUNTA NEPAGRĮSTAI savo kaltę bando suversti VALSTIEČIAMS:--juk JIE sulaužė-sunaikino NUALINO Lietuvos KAIMĄ- tam susikūrę,žemės ūkyje, nusikalstamus įstatymus, kuriuos VALSTIEČIAI nespėjo PANAIKINTI,---- konservatliberalų CHUNTA žinokite:---VISUOMENĖ įvertino ,kokią ŽALĄ esate padarę ŽMONIŲ gyvenimui, ir nėra ŠANSŲ išlikti politikoje.

Kazys

Jeigu tai yra nuomonių ringas,tai kodėl nuomonė negali būti tokia,kokią turi Autorius?Man įdomi pono Andriuškevičiaus nuomonė - melas:negi sunku pasižiūrėti,kokius mokslus baigęs Tavo rašinio menkinamas herojus?Nuomonė yra nuomonė,bet faktai turėtų būti rašančiam svarbūs.Bent jau perskaitykite,ką parašote,kaip mokykloje,prieš atiduodant rašinį.

Anonimas

juk atrodo gyvename demokratinėje šalyje tai galima savo nuomonę be baimės išreikšti ar ne o jei aš nepasirašau vardo tai ir rašo anonimas juk net didingieji rašytojai turėjo savo slapyvardes ir kas čia tokio juk pas kiekvieną neateina paklausti nuomonės o čia gali pareikšti tik žinoma turėtu rašyti kultūringai be keiksmažodžių ir įžeidinėjimų
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS