D. Trumpas: laukiu antro susitikimo su V. Putinu | Diena.lt

D. TRUMPAS: LAUKIU ANTRO SUSITIKIMO SU V. PUTINU

  • 4

JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį pareiškė, kad laukia „antro susitikimo“ su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu po pirmojo jų susitikimo Helsinkyje „didelės sėkmės“.

„Viršūnių susitikimas su Rusija buvo didelė sėkmė, išskyrus tikrąjį žmonių priešą Melagingų Naujienų Žiniasklaidą“, -  socialiniame tinkle „Twitter“ parašė D. Trumpas, sulaukęs kritikos namuose už daugelį šokiravusį ypatingą draugiškumą Rusijos lyderiui.

„Laukiu mūsų antro susitikimo, kad galėtumėme pradėti įgyvendinti kai kuriuos iš daugybės mūsų aptartų dalykų“, - pridūrė jis.

Šią savaitę išreikštas JAV lyderio pozityvumas Rusijos prezidento atžvilgiu išprovokavo pašaipų ir pasipiktinimo audrą visame JAV politiniame spektre.

Per abiejų prezidentų spaudos konferenciją, pirmadienį įvykusią Helsinkyje, D. Trumpas, regis, sutiko su V. Putino teigimu, kad Maskva nesikišo į 2016-ųjų JAV prezidento rinkimus, ir savo komentarais sukėlė šurmulį Vašingtone.

Vėliau D. Trumpas atsitraukė nuo savo ankstesnių komentarų. Prezidentas pareiškė, kad tiesiog netiksliai išsireiškė ir kad sutinka su Amerikos žvalgybos bendruomenės išvada, jog Rusija iš tiesų kišosi į 2016 metų rinkimus.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Tai

Pirma tegul galva persišviėče susitikdamas su žmonėm! Ryža galva.

Alis Petkus...

JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump)...

chi chi

lauki tai lauki, bet kad paskui išsigini ką sakei, ka darei..Kokio h ten tau važiuoti?Manau marazmas prasidėjo, o Putinas kažin ar norės susitikti su marazmatiku.Neįdomu-gi:DD).
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS