D. Trumpas: mano reitingai auga nepaisant kaltinimų sąmokslu su Rusija | Diena.lt

D. TRUMPAS: MANO REITINGAI AUGA NEPAISANT KALTINIMŲ SĄMOKSLU SU RUSIJA

  • 2

JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) antradienį pareiškė, kad jo reitingai yra aukščiausi per pastaruosius metus, nepaisant esą melagingų žinių apie tai, kad jo priešrinkiminės kampanijos atstovai slaptai bendrininkavo su Rusija 2016-aisiais vykusių Jungtinių Valstijų prezidento rinkimų išvakarėse.

„Ar galite patikėti, kad nepaisant visų išgalvotų, nuorodų į šaltinius neteikiančių istorijų, kurias apie mane skleidžia melagingų žinių žiniasklaida, ir 10 mln. JAV dolerių pareikalavusios raganų medžioklės dėl Rusijos bylos (jokio sąmokslo nebuvo), dabar, apklausos duomenimis, mano reitingas yra aukščiausias per metus. Daugelis žiniasklaidos priemonių korumpuotos, tačiau liaudis žino, kur yra tiesa!“ – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė D. Trumpas.

Anot įvairias apklausas stebinčio tinklapio „RealClearPolitics“, prezidento populiarumo vidutinis rodiklis nuo 2017-aisiais užfiksuotų 40 proc. išaugo iki 43 procentų.

Šiuo metu šalyje vykdomas specialiojo prokuroro Roberto Muellerio (Roberto Miulerio) vadovaujamas tyrimas, kuriuo siekiama nustatyti, ar spėjimai apie Rusijos įsikišimą į JAV rinkimus turi pagrindo.

2017-ųjų gruodį R. Muelleris savo ataskaitoje atskleidė, kad tyrimas tuomet pareikalavo 7 mln. JAV dolerių (5,9 mln. eurų). JAV administracija numato, kad specialusis prokuroras šiemet išleis 10 mln. JAV dolerių (8,4 mln. eurų) biudžeto lėšų ir tokią pačia sumą kitąmet.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

...

Pučiasi lyg Stalinas...

Anonimas

O gal jau zydu pasidarei ir BYBI APIPJAUSTE. Nepisk proto su ta Rusija.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS