Rusijos parlamentas į posėdį kvies „Facebook“ vadovą | Diena.lt

RUSIJOS PARLAMENTAS Į POSĖDĮ KVIES „FACEBOOK“ VADOVĄ

  • 2

Rusijos parlamento aukštieji rūmai paprašys socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjo Marko Zuckerbergo (Marko Zukerbergo) kaip eksperto dalyvauti senatorių posėdyje, trečiadienį pranešė Federacijos Tarybos pirmininkė Valentina Matvijenko.

„Manau, kad siūlymas dėl Zuckerbergo įsidėmėtinas – ši tema dabar itin aktuali. Ar jis galės atvykti – tai antraeilis klausimas. Bet kokiu atveju, palaikyčiau siūlymą jį pakviesti į vieną iš mūsų „eksperto valandos“ posėdį“, – Federacijos Taryboje kalbėjo V. Matvijenko.

„Be abejo, išsiųsime kvietimą ir pasistengsime organizuoti jo atvykimą“, – nurodė pirmininkė.

Pasak jos, užsienio ekspertai „mūsų posėdžio formate būtų labai tinkami“, o įvairių sričių specialistų kvietimas į plenarinius posėdžius yra įprasta Federacijos Tarybos praktika.

Be to, V. Matvijenko sakė, kad yra virtinė kitų įdomių užsienio ekspertų, kuriuos taip pat galima būtų pakviesti į posėdį.

Siūlymą pakviesti M. Zuckerbergą pateikė senatorius Antonas Beliakovas. Jis atkreipė dėmesį, kad „Facebook“ įkūrėjas neseniai stojo prieš JAV Kongresą ir Europos Parlamentą.

„Abi jo kalbos lietė mūsų šaliai aktualias temas. Beje, jis tiesiogiai užsiminė apie Rusijos klausimus. Jis kalbėjo apie informacijos saugumą, apie kelio užkirtimą prieigai prie asmeninių duomenų, apie žalingo turinio neleistinumą“, – pareiškė senatorius.

„Esu įsitikinęs, kad tai žmogus, kuris turi, ką pasakyti, ir kuris žvelgia į ateitį“, – pridūrė A. Beliakovas.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

...

Bendradarbiaut pasiūlys?

Aaaa ha ha ha!!!!

Prajuokino kacapai, Na ir dalbajobu gentis...!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS