V. Putinas sušaukė savo saugumo patarėjus dėl ginčo su JK | Diena.lt

V. PUTINAS SUŠAUKĖ SAVO SAUGUMO PATARĖJUS DĖL GINČO SU JK

  • 3

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį susitiko su aukščiausio rango saugumo pareigūnais aptarti ginčo, įsiplieskusio tarp Londono ir Maskvos dėl buvusio rusų šnipo apnuodijimo.

Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas Rusijos naujienų agentūroms sakė, kad V. Putinas pirmininkavo prezidento Saugumo tarybos posėdžiui, per kurį buvo aptarta „nedraugiška ir provokacinė Britanijos politika Rusijos atžvilgiu“.

Britų premjerė ketvirtadienį prasidėjusiame Europos Sąjungos viršūnių susitikime Briuselyje siekia vieningo ES lyderių pasmerkimo Maskvai dėl buvusio rusų šnipo Sergejaus Skripalio ir jo dukters Julijos apnuodijimo.

Ekspertai nustatė, kad buvęs dvigubas agentas ir jo duktė kovo 4 dieną Anglijos Solsberio mieste buvo paveikti Sovietų Sąjungoje sukurta kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga.

Britanija kaltina Maskvą dėl tos atakos ir pavadino Rusiją augančia grėsme Vakarų demokratijoms. Rusija kategoriškai neigia visus jai metamus kaltinimus.

Britanija praėjusią savaitę iš šalies išsiuntė 23 rusų diplomatus ir įšaldė aukšto lygio kontaktus su Rusija.

Kremlius, reaguodamas į Londono veiksmus, taip pat paskelbė išsiunčiantis 23 britų diplomatus ir stabdantis Britų tarybos veiklą Rusijoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Cha cha cha

Gerai, kad britai šitaip daro. Džiaugiuosi britų laisve. Tai mums gėjams duoda žalią šviesą daugiau pasireikšti. Įtraukti kuo daugiau jaunimo į netradicinę orientaciją.

...

Che: "Ekspertai nustatė, kad buvęs dvigubas agentas ir jo duktė kovo 4 dieną Anglijos Solsberio mieste buvo paveikti Sovietų Sąjungoje sukurta kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga" - ar tik ne tas 'dvigubas agentas' ne pats savo naujiesiems šeimininkams tą 'medžiagą' gabeno?.. nes - kaip kitaip tiems ekspertams žinot kokias medžiagas ta Rusija turi?

Cha cha cha

Britai sugeba ir pasišaipyti, ir baimės įvaryti. Taip ir dabar atsitiko – britai palygino Putiną su Hitleriu, o tas iš nevilties šaukia valstybės saugumo tarybą.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS