Anglijoje – fantastiškas baudos smūgis ir autsaiderių antausis „Everton“ | Diena.lt

ANGLIJOJE – FANTASTIŠKAS BAUDOS SMŪGIS IR AUTSAIDERIŲ ANTAUSIS „EVERTON“

• 0

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse vieni sezono autsaiderių, „Hull City“ futbolininkai, neišlaikė du kartus turėtos persvaros ir namuose su Liverpulio „Everton“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Jau šeštąją mačo minutę vidurio gynėjas Michaelas Dawsonas po komandos draugo pakelto kampinio galva nukreipė kamuolį į svečių vartus.

Pirmajame kėlinyje „Everton“ turėjo puikių progų, sudrebino virpstą, bet pasižymėjo ne patys. Jau per teisėjo pridėtą laiką „Hull“ vartininkas Davidas Marshallas nukreipė kamuolį į savus vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje skersinį sudrebino Romuelu Lukaku, o vėliau baudos smūgiu tą patį padarė Robertas Snodgrassas iš „Hull“. 65-ąją minutę pastarasis gavo progą vėl mušti baudinį ir šįkart atliko nuostabų smūgį – 2:1.

Tašką „Everton“ ekipai išplėšė Rosso Barkley įvartis galva 84-ąją minutę.

Su 27 taškais per 19 turų „Everton“ liko septintoje turnyro lentelės vietoje, o „Hull“ klubas su 13 taškų – priešpaskutinis.