Anglijos lygos taurė: „Man City“ laimėjo tik po baudinių serijos | Diena.lt

ANGLIJOS LYGOS TAURĖ: „MAN CITY“ LAIMĖJO TIK PO BAUDINIŲ SERIJOS

• 0

Antradienį Anglijos lygos taurės (Carabao Cup) turnyre sužaistos šešerios aštuntfinalio kovos. Didžiulių pastangų ir baudinių serijos norint žengti toliau prireikė „Premier“ lygoje pirmaujančiam „Manchester City“ klubui.

Josepo Guardiolos vyrai dvikovą namuose su antrajame šalies divizione rungtyniaujančiu „Wolverhampton Wanderers“ baigė be įvarčių.

Pratęsime taip pat nė vienai ekipai pasižymėti nepavyko, tad prireikė baudinių, kurioje sėkmingai žaidė „Man City“ vartus gynęs Claudio Bravo – 4:1.

Kiti „Premier“ lygos lyderiai šį barjerą peršoko kur kas lengviau. „Manchester United“ dviejų Jesse Lingardo įvarčių dėka 2:0 svečiuose pranoko „Swansea City“.

Du Edwardo Nketiaho įvarčiai po pratęsimo padovanojo Londono „Arsenal“ pergalę namuose prieš „Norwich City“.