L. Messi įmušė du įvarčius, argentiniečiai nukovė Nigeriją | Diena.lt

L. MESSI ĮMUŠĖ DU ĮVARČIUS, ARGENTINIEČIAI NUKOVĖ NIGERIJĄ

Pasaulio čempionato F grupėje Argentinos rinktinė trečiadienį 3:2 (2:1) įveikė Nigerijos futbolininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Pietų Amerikos komanda surinko devynis taškus ir tapo grupės nugalėtoja. Nigerijos sąskaitoje liko keturi taškai, tačiau jai to užteko grupėje užimti antrąją vietą ir iškopti į aštuntfinalį. Atkrintamosiose varžybose Nigerijos rinktinė žais po 16 metų.

Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Jau 3-ąją minutę po Angelo Di Marios smūgio kamuolys pataikė į virpstą, tačiau pirmas prie jo suskubo Argentinos rinktinės žvaigždė, vakar 27-ąjį gimtadienį atšventęs Lionelis Messi - 1:0.

Argentinos komandos gerbėjai džiūgavo labai trumpai. Po minutęs rezultatą išlygino Ahmedas Musa - 1:1.

Prieš pat pertrauką L. Messi baudos smūgiu vėl išvedė į priekį argentiniečius - 2:1. Tai buvo jau ketvirtasis futbolo žvaigždės įvartis Brazilijoje. Komandos išėjo ilsėtis pirmaujant Argentinai.

Tuoj po pertraukos (47 min.) A.Musa atstatė pusiausvyrą - 2:2. Tačiau toks rezultatas išsilaikė vos kelias minutes, netrukus Argentinos futbolininkai vėl pirmavo. 50 min. po kampinio galva smūgiavo A.Di Maria, o kamuolį į vartus nukreipė Marcos Rojo  - 3:2.

Per likusias 40 minučių nepavyko pasižymėti nė vienai komandai, tad pergalę rezultatu 3:2 šventė argentiniečiai.

Komandų starto sudėtys:

Nigerija: Vincent Enyeama, Joseph Yobo, Efe Ambrose, Juwon Oshaniwa, Kenneth Omeruo, Ahmed Musa, Peter Odemwingie, John Obi Mikel, Ogenyi Onazi, Michel Babatunde, Emmanuel Emenike

Argentina: Sergio Romero, Pablo Zabaleta, Ezequiel Garay, Federico Fernandez, Marcos Rojo, Angel Di Maria, Fernando Gago, Javier Mascherano, Gonzalo Higuain, Lionel Messi, Sergio Aguero.