„Borussia“ susigrąžino lyderės poziciją | Diena.lt

„BORUSSIA“ SUSIGRĄŽINO LYDERĖS POZICIJĄ

• 0

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate ir toliau sėkmingai žygiuoja Dortmundo „Borussia“. Trečiadienį vykusiose 5-ojo turo rungtynėse Peterio Boszo auklėtiniai laimėjo Hamburge ir aplenkė Miuncheno „Bayern“.

Dortmundo ekipa 3:0 sutriuškino „Hamburger SV“ futbolininkus ir po penkių mačų turi 13 taškų.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Shinji Kagawa (24 min.), Pierre'as-Emerickas Aubameyangas (63 min.) bei Christianas Pulišičius (79 min.).

Tiek pat taškų surinkti galėjęs Hanoverio klubas 1:1 svečiuose sužaidė su „Freiburg“.

Martinas Harnikas 65-ąją minutę išvedė svečius į priekį, bet Nilsas Petersenas 83-ąją minutę rezultatą išlygino.

Po penkių turų „Borussia“ turi 13 taškų, „Bayern“ – 12, „Hannover“ – 11.

Penktą pralaimėjimą iš eilės patyrė absoliutus turnyro autsaideris „Koln“. Namuose Kelno ekipa 0:1 nusileido Frankfurto „Eintracht“.

Likusiuose trečiadienio mačuose „Mainz“ 2:3 dramatiškai per papildomą laiką namuose pralaimėjo „Hoffenheim“ ekipai, o Berlyno „Hertha“ 2:1 pranoko Leverkuzeno „Bayer“.