Čempionų lyga: į aštuntfinalį įšoko „Liverpool“ ir „Tottenham“ | Diena.lt

ČEMPIONŲ LYGA: Į AŠTUNTFINALĮ ĮŠOKO „LIVERPOOL“ IR „TOTTENHAM“

• 0

Antradienį Čempionų lygoje prasidėjo lemiamos kovos dėl patekimo į aštuntfinalį. Bilietus į kitą etapą užsitikrino „Liverpool“ ir „Tottenham“ klubai.

C grupė

Žūtbūtinėje akistatoje dėl vietos kitame etape „Liverpool“ 1:0 namuose nugalėjo „Napoli“.

Pergalingą įvartį 34 minutę įmušė Mohamedas Salah po puikaus Jameso Milnerio perdavimo.

Liverpulio klubui buvo reikalinga pergalė 1:0 arba bet kokia kita pergalė dviejų ar didesniu įvarčių skirtumu.

Kitose rungtynėse grupės lyderiu tapęs Paryžiaus „Saint Germain“ klubas 4:1 sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Paryžiaus klubui įvarčius pelnė Edinsonas Cavani, Neymaras, Kylianas Mbappe ir Marquinhosas.

Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Įv. sant. Taškai
PSG 6 3 2 1 8 11
„Liverpool“ 6 3 0 3 2 9
„Napoli“ 6 2 3 1 2 9
Belgrado „Crvena Zvezda“ 6 1 1 4 -12 4

B grupė

Nuo iškritimo išsigelbėjo Londono „Tottenham Hotspur“ klubas, kuris išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Barcelona“ futbolininkais.

Katalonai pirmavo po 7 minutę pelnyto Ousmane Dembele įvarčio. Tik 85 minutę rezultatą išlygino Lucas.

Londono klubui užteko lygiųjų, nes turėjo tarpusavio rungtynių pranašumą prieš Milano „Inter“.

„Barcelona“ ekipai šios rungtynės jau nieko nereiškė, todėl treneris Ernesto Valverde leido pailsėti Lioneliui Messi ir Luisui Suarezui.

Kitose grupės rungtynėse Milano „Inter“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Eindhoveno PSV.

„Barcelona“ 6 4 2 0 9 14
Londono „Tottenham Hotspur“ 6 2 2 2 -1 8
Milano „Inter“ 6 2 2 2 -1 8
Eindhoveno PSV 6 0 2 4 -7 2

A grupė

Šioje grupėje viskas buvo aišku dar prieš antradienio rungtynes.

Madrido „Atletico“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Brugge“ ekipa, kuri sezoną tęs Europos lygoje.

Grupės lydere tapusi Dortmundo „Borussia“ 2:0 nugalėjo „Monaco“ futbolininkus, kurie liko paskutiniai grupėje.