Čempionų lygoje „Liverpool“ įmušė net septynis įvarčius išvykoje | Diena.lt

ČEMPIONŲ LYGOJE „LIVERPOOL“ ĮMUŠĖ NET SEPTYNIS ĮVARČIUS IŠVYKOJE

• 0

UEFA Čempionų lygos grupės etape trečiajame ture sužaistos pirmosios aštuonerios rungtynės.

E grupės lydere tapo „Liverpool“ vienuolikė, pasiekusi įspūdingą pergalę 7:0 svečiuose pas „Maribor“.

Tai didžiausia Anglijos klubo išvykose pergalė Europos turnyruose istorijoje.

Po du įvarčius Anglijos klubui pelnė M.Salah (19 ir 40 min.) ir R.Firminho (4 ir 54 min.), po kartą pasižymėjo P.Coutinho (13 min.), A.O.Chamberlainas (86 min.) bei T.Alexanderis-Arnoldas (90 min.).

Kitame grupės susitikime irgi lijo įvarčiais. Maskvos „Spartak“ namuose net 5:1 sumušė „Sevilla“.

1

F grupėje be pralaimėjimų žengia „Manchester City“, namuose 2:1 įveikęs „Napoli“ ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė R.Sterlingas (9 min.) ir G.Jesusas (13 min.), o rezultatą 11 metrų baudiniu 73-ąją sušvelnino A.Diawara. Pirmajame kėlinyje baudinio nerealizavo „Napoli“ lyderis D.Mertensas.

Kitame grupės susitikime Donecko „Šachtar“ ekipa išvykoje 2:1 palaužė Roterdamo „Feyenoord“.

0

G grupės lydere tapo Stambulo „Bešiktaš“ ekipa, išvykoje 2:1 palaužusi praėjusių metų pusfinalio dalyvę „Monaco“ vienuolikę.

C.Tosunas pelnė abu Turkijos klubo įvarčius 34 ir 54 minutėmis, o „Monaco“ ekipoje pirmąjį šių metų įvartį Čempionų lygoje įmušė R.Falcao (30 min.)

Pirmąją pergalę iškovojo Leipzigo „Red Bull“, po labai atkaklios kovos namuose 3:2 palaužusi „Porto“.

Visi penki įvarčiai įmušti pirmajame kėlinyje. W.Orbanas jau 8 min. išvedė „Red Bull“ į priekį, bet V,Aboubakaras jau 18 min. atstatė pusiausvyrą.

E.Forsbergo (38 min.) ir J.Augustino (41 min.) įvarčiai buvo leidę vokiečiams atitrūkti, tačiau dar prieš pertrauką pasižymėjo I.Marcano (44 min.).