F. Černycho įvarčio neužteko: „Jagiellonia“ apmaudžiai išleido pergalę | Diena.lt

F. ČERNYCHO ĮVARČIO NEUŽTEKO: „JAGIELLONIA“ APMAUDŽIAI IŠLEIDO PERGALĘ

• 0

Dramatiškomis lygiosiomis pirmadienio vakarą baigė „lietuviškas“ Balstogės „Jagiellonia“ klubas. „Ekstraklasa“ 9-ojo turo rungtynėse Fiodoro Černycho ir Arvydo Novikovo ekipa svečiuose 3:3 sužaidė su Gdansko „Lechia“.

F.Černychas 49-ąją minutę pelnė trečią savo komandos įvartį (3:1) ir žaidė visas rungtynes.

A.Novikovas aikštėje pasirodė 69 minutę ir po devynių minučių buvo įspėtas.

Išlyginamąjį įvartį portugalas Marco Paixao pelnė tik trečią pridėto laiko minutę. Prieš tai jis pasižymėjo 59 min., o pirmą Gdansko ekipos įvartį įmušė Blazejus Augustynas (11 min.).

Tas pats „Lechia“ gynėjas 25-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savo vartus, o dar po keturių svečius į priekį išvedė Przemyslawas Frankowskis.

Tai buvo ketvirtos nelaimėtos Balstogės ekipos rungtynės Lenkijos čempionate. Su 15 taškų ekipa tarp 16 komandų yra šešta ir trimis atsilieka nuo pirmaujančio Poznanės „Lech“.