„Gintra“ ir antrą kartą nepasipriešino „Barcelona“ ekipai | Diena.lt

„GINTRA“ IR ANTRĄ KARTĄ NEPASIPRIEŠINO „BARCELONA“ EKIPAI

• 0

Pralaimėjimą 0:6 namuose patyrusios Šiaulių „Gintros-Universiteto“ merginos Barselonoje nesugebėjo reabilituotis ir pripažino katalonių pranašumą 0:3.

Garbingai kovojusios Lietuvos klubo žaidėjos kerturis kartus pabandė laimė smūgiuodamos į vartų plotą, penkiskart šovė šalia stačiakampio.

Pirmosiose rungtynėse sausus vartus „Gintra“ išlaikė 35 minutes, tačiau tada varžovės pajautė įvarčių skonį.

Panašiai klostėsi ir mačas Barselonoje. Ten pirmąjį įvartį 35-ąją minutę kamuolį į „Gintros“ vartus pasiuntė Alexia Putellas.

Vos po 10-ties minučių skirtumą tiksliu smūgiu padvigubino Toni Duggan.

Trečiąjį įvartį į savo vartus po standartinės situacijos galva įsimušė Ana Alekperova.

Varžovių treneriai nusprendė patausoti savo lyderes ir mačui net neregistravo geriausios pasaulio futbolininkės Lieke Martens.

Bendras dviejų rungtynių rezultatas – net 9:0 „Barcelona“ ekipos naudai.