Gruzijoje – skaudus Lietuvos futbolo rinktinės pralaimėjimas | Diena.lt

GRUZIJOJE – SKAUDUS LIETUVOS FUTBOLO RINKTINĖS PRALAIMĖJIMAS

Šeštadienį Tbilisyje (Gruzija) sužaistose draugiškose futbolo rungtynėse Lietuvos rinktinė net 0:4 (0:4) pralaimėjo Gruzijos komandai.

Gruzinai dominavo pirmajame kėlinyje, kuriame ir pelnė visus keturis įvarčius. Antrajame kėlinyje lietuviai sugebėjo išlyginti žaidimą, bet rezultato pakeisti nepavyko.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Giorgis Papunašvilis (15 min.), Giorgis Kvilitaja (22), Valeris Quazaišvilis (31 - iš 11 min.) ir Giorgis Chakvetadzė (40).

Per visas rungtynes lietuviai neatliko nei vieno smūgio į gruzinų vartų plotą.

Antradienį Lietuvos rinktinė išvykoje žais draugiškas rungtynes su Armėnija.