Ispanijos futbolo pirmenybių turas baigėsi svečių pergale | Diena.lt

ISPANIJOS FUTBOLO PIRMENYBIŲ TURAS BAIGĖSI SVEČIŲ PERGALE

• 0

Pirmadienį paskutiniosiose Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) XXXII turo rungtynėse „Las Palmas“ komanda svečiuose 3:1 (0:0) nugalėjo į tryliktąją poziciją smuktelėjusią La Korunjos „Deportivo“ (37 tšk.) ekipą ir su 39 taškais pakilo į dešimtą vietą.

Visi įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje. Pradžioje kėlinio šeimininkus į priekį išvedė Lucasas Perezas (47 min.), tačiau netrukus rezultatą išlygino dusyk šioje dvikovoje pasižymėjęs Sergio Araujo (58 ir 90+3 min.), o dar vieną įvartį į šeimininkų vartus įmušė Davidas Garcia (79 min.).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (76 tšk.) vienuolikė, lenkianti Madrido „Atletico“ (73 tšk.) futbolininkus ir Madrido „Real“ (72 tšk.) klubą, o Barselonos „Espanyol“ (36 taškai) komanda su vartininku Giedriumi Arlauskiu užima penkioliktąją vietą.

Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Levante“ 32 6 7 19 28:55 25

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 30 įvarčių – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).