Įtemptas vakaras Londone: abejotinas baudinys, išvarymas ir „Liverpool“ pergalė | Diena.lt

ĮTEMPTAS VAKARAS LONDONE: ABEJOTINAS BAUDINYS, IŠVARYMAS IR „LIVERPOOL“ PERGALĖ

• 0

„Liverpool“ klubas iškovojo antrąją pergalę šiame „Premier“ lygos sezone. Šįkart „raudonieji“ išvykoje 2:0 palaužė Londono „Crystal Palace“ ekipą.

Pirmąjį rungtynių įvartį 45-ąją minutę pelnė Jamesas Milneris, kuris realizavo Mohamedo Salah uždirbtą 11 metrų baudinį.

Tiesa, dėl to, ar baudinys buvo, iškart užvirė diskusijos, o egiptietis stadione buvo nušvilptas kaskart, kai tik prisilietė prie kamuolio.

75-ąją minutę „Crystal Palace“ gynėjas Aaronas-Wan Bissaka už paskutinės vilties pražangą prieš M.Salah priešais save išvydo raudoną kortelę.

Vienu žaidėju daugiau turėjęs „Liverpool“ klubas pergalės iš rankų nepaleido. Anaiptol, jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką svečiai apsigynė, išbėgo į žaibišką ataką, kurią įvarčiu užbaigė ir visas abejones išsklaidė Sadio Mane.

Abi šios komandos pirmąsias savo rungtynes „Premier“ lygoje buvo laimėjusios.

• Įtemptas vakaras Londone: abejotinas baudinys, išvarymas ir „Liverpool“ pergalė