A lygoje – „Sūduvos“ ir „Stumbro“ pergalės | Diena.lt

A LYGOJE – „SŪDUVOS“ IR „STUMBRO“ PERGALĖS

• 0

Centrinėje 5-ojo A lygos turo dvikovoje Marijampolės „Sūduva“ išvykoje 4:1 nugalėjo „Trakus“, nors po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo lygus.

Gersonas Acevedo baudos smūgiu išvedė svečius į priekį 31-ą minutę, tačiau vos po trijų minučių „Trakai“ rezultatą išlygino.

Smūgiu galva po kampinio pasižymėjo Valentinas Jeriomenko.

Po pertraukos „Sūduva“ atsakė trimis tiksliais smūgiais ir išsivežė pergalę iš Vilniaus.

Įvarčius antrajame kėlinyje mušė Josipas Tadičius (55 min.), Andro Švrljuga (65 min.) ir Karolis Laukžemis (79 min.).

„Sūduva“ įsirašė 13-ąjį tašką ir tvirtai pirmauja lygoje. Vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidę „Trakai“ lieka su 8 taškais.

Nacionalinės futbolo akademijos stadione įvyko pirmasis šių metų Kauno miesto derbis A lygoje – „Stumbras“ įveikė „Kauno Žalgirį“ rezultatu 1:0.

68-ą min. po pakelto kampinio apmaudžiai kamuolį į savo vartus nukreipė Tomas Snapkauskas.

„Kauno Žalgiris“ nuo 52-osios minutės vertėsi be pašalinto Povilo Malako. Rungtynių nebaigė ir Jurijus Mamajevas, kuriam raudona kortelė buvo parodyta paskutinėmis minutėmis.

Penktą tašką įsirašiusiam „Stumbrui“ tai pirmoji sezono pergalė. „Kauno Žalgiris“ lieka su 6 taškais.