„Koralas” tęsia pergalingą rungtynių seriją | Diena.lt

„KORALAS” TĘSIA PERGALINGĄ RUNGTYNIŲ SERIJĄ

• 1

Lietuvos salės futbolo aukščiausioje A lygoje („Betsafe-Futsal A lyga“) Klaipėdos „Koralo” komanda, treniruojama daugkartinio salės futbolo A lygos čempiono Marselio Balasanovo, savų žiūrovų akivaizdoje, Klaipėdoje, laimėjo jau ketvirtąsias rungtynes iš eilės. Šįkart prieš klaipėdiečius neatsilaikė čempionato autsaideris „Vievio žiedas”.

9:3 pirmąsias tarpusavio rungtynes sostinėje laimėję klaipėdiečiai, namie turėjo įtemptą vakarą. Pirmuosius du įvarčius pelnė „Koralo“ atstovai ukrainietis Jevgenijus Golubčanskis ir vienas daugiausią patirties futbole turintis Donatas Surblys. Antrajame kėlinyje 30 -ąją rungtynių minutę po Aurimo Skurdelio įvarčio Klaipėdos „Koralo” futbolininkai įgijo trijų įvarčių persvarą 3:0, tačiau vėliau sekė tikras nervų karas.

Arminas Levickas ir Ernestas Bublevičius per dvi minutes, kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė po kartą bei „Vievio žiedo” atsilikimą sumažino iki minimalaus atsilikimo 3:2. Per keturias likusias minutes komandos apsikeitė šiurkščiu žaidimu, o rungtynių dėl raudonos kortelės neužbaigė „Koralo” gynėjas Paulius Juška, kuriam 39-oji minutė buvo lemtinga. Visgi ir su praradimais Klaipėdos „Koralas” užbaigė susitikimą bei išsaugojo pergalingą rezultatą 3:2 (2:0).

Po XIV turų čempionate, „Koralo” komanda turnyrinėje lentelėje tvirtai žengia trečia ir savo sąskaitoje turi 29 taškus. Lyginant ketvirtoje vietoje esanti Panevėžio „Baltija” yra surinkusi 21 tašką.

Kitas rungtynes Lietuvos salės futbolo aukščiausioje A lygoje („Betsafe-Futsal A lyga“) „Koralo” futbolininkai žais kovo 4 d. Gargžduose, prieš šiuo metu čempionate lyderiaujantį „Pramogų-SC” klubą.