A lyga: „Sūduva“ namuose nušlavė „Trakus“ | Diena.lt

A LYGA: „SŪDUVA“ NAMUOSE NUŠLAVĖ „TRAKUS“

• 1

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Marijampolėje vietos „Sūduva“ 5:1 sutriuškino „Trakus“.

Po daugiau nei mėnesio į A lygos kovas sugrįžusi „Sūduva“ praleido keturis čempionato turus dėl dalyvavimo Europos taurės rungtynėse, todėl iki IV rato pabaigos šios komandos laukia įtemptas maratonas, kurį pradės dviem iš eilės susitikimais su vicečempionais „Trakais“.

Pirmasis buvo lengvas pasivaikščiojimas. Nors jau 10-ąją minutę „Trakus“ į priekį išvedė Dovydas Norvilas, likusių rungtynių metu dominavo „Sūduva“.

28-ąją minutę rezultatą išlygino makedonas Marjanas Altiparmakovskis, kuris antrajame kėlinyje įmušė dar vieną įvartį. Giedrius Matulevičius taip pat nubaudė svečių gynėjus.

Rungtynių pabaigoje įvarčius dar pridėjo Semiras Kerla ir Robertas Vėževičius.

Būtent šios dvi komandos susitiko LFF taurės varžybose. Tąsyk suvalkiečiai riteriams daug šansų nepaliko, nugalėdami net 4:1.

Devintą pergalę A lygoje iškovojusi Marijampolės „Sūduva“ su 35 taškais rikiuojasi trečia ir atsilieka nuo Trakų klubo 9 taškais.

• A lyga: „Sūduva“ namuose nušlavė „Trakus“