A lygos favoritai sezoną pradėjo pergalėmis | Diena.lt

A LYGOS FAVORITAI SEZONĄ PRADĖJO PERGALĖMIS

• 0

Lietuvos futbolo A lygos čempionų titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ pergale pradėjo 2019 metų sezoną. Marijampoliečiai namų rungtynėse 2:1 palaužė Vilniaus „Riterius“.

49-ą minutę Paulius Golubickas tolimu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį, bet ne ilgam.

54-ą minutę Teremas Moffi realizavo 11 m baudinį ir išlygino rezultatą.

Pergalę „Sūduvai“ atnešė Aleksandras Živanovičius, 81-ą minutę sublizgėjęs smūgiu galva.

Kitose rungtynėse vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ rezultatu 5:1 nugalėjo „Palangą“.

Palangiškiai pirmieji įmušė – 35-ą minutę pasižymėjo Idrisas Umajevas, tačiau šeimininkai antrajame kėlinyje atsakė penkiais tiksliais smūgiais.

„Žalgiriui“ įvarčius pelnė Liviu Antalis (43 min.), Pau Moreras (55 min.), Saulius Mikoliūnas (58 min.) bei Tomislavas Kišas (79 ir 94 min.).