Prancūzijos futbolininkai pirmieji įžengė į pasaulio čempionato pusfinalį | Diena.lt

PRANCŪZIJOS FUTBOLININKAI PIRMIEJI ĮŽENGĖ Į PASAULIO ČEMPIONATO PUSFINALĮ

• 0

Antoine'as Griezmannas pridėjo savo koją prie dviejų įvarčių, kuriais Prancūzijos futbolininkai 2:0 (1:0) įveikė Urugvajų pasaulio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį Žemutiniame Naugarde.

Pirmojo kėlinio 40-ąją min. po A.Griezmanno perdavimo gynėjas Raphaelis Varane'as pakilo labai aukštai ir galva pasiuntą kamuolį į Urugvajaus vartus.

Urugvajaus galimybės sugriuvo 66-ąją minutę, kai A.Griezmanno spirto kamuolio nepagavo Urugvajaus vartininkas Fernando Muslera.

Iki tol visas rungtynes pasaulio čempionate laimėjęs Urugvajus penktadienį nesukūrė daug progų. Realiausia galimybė pasižymėti buvo pirmojo kėlinio pabaigoje, bet tąsyk Martino Casero galva į vartų kampą smūgiuotą kamuolį efektingu šuoliu ištraukė Prancūzijos vartininkas Hugo Llorisas.

Pietų Amerikos komanda žaidė be savo žvaigždės Edinsono Cavani. Aštuntfinalyje du įvarčius į Portugalijos vartus pelnęs puolėjas dėl blauzdos raumens traumos nepasirodė aikštėje, o jį pakeitęs Chisthianas Stuani nedaug pagelbėjo kitam Urugvajaus rinktinės lyderiui Luisui Suarezui.

Prancūzijos rinktinė iškopė į pusfinalį, kuriame žais su Brazilijos ir Belgijos ketvirtfinalio poros nugalėtoju.

Šeštadienį kituose ketvirtfinaliuose Anglija kovos su Švedija, o čempionato šeimininkai Rusijos futbolininkai žais su Kroatija.