„Premier“ lyga: fantastiška „Manchester City“ serija ir „Chelsea“ šou | Diena.lt

„PREMIER“ LYGA: FANTASTIŠKA „MANCHESTER CITY“ SERIJA IR „CHELSEA“ ŠOU

• 0

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergales šventė favoritai. Įspūdingą seriją pratęsė „Manchester City“.

„Manchester City“ užtikrintai 2:0 nugalėjo „Leicester City“ ir išsaugojo lyderio poziciją.

Pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Gabrielius Jesusas, o antrojo pradžioje pergalę nuostabiu tolimu smūgiu įtvirtino Kevinas De Bruyne'as.

Mančesterio klubas pratęsė įspūdingą sezono pradžią. Tai buvo jau 16 pergalė iš eilės visose varžybose.

Josepo Guardiolos auklėtiniai „Premier“ lygoje su 34 taškų artimiausius varžovus lenkia net 9 taškais.

Pergalę apkartino tik gynėjo Johno Stoneso pergalė pirmajame kėlinyje. Jis gali nežaisti net šešias savaites.

Penktą pralaimėjimą patyręs Lesterio klubas rikiuojasi 12-as.

Londono „Chelsea“ 4:0 sutriuškino „West Brom“ ekipą ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

17-ąją minutę „Chelsea“ į priekį išvedė jau aštuntas šį sezoną Alvaro Moratos įvartis. Dublį pelnė Edenas Hazardas, dar vieną įvartį pridėjo Marcosas Alonso.

Londono ekipa pakilo į trečią vietą su 25 taškais. „West Brom“ su 10 taškų užima vos 16-ąją vietą.

Tai gali reikšti, kad greitu metu darbo neteks „West Brom“ treneris Tony Pulis.

„Liverpool“ 3:0 nugalėjo „Southampton“ klubą.

Pirmą kartą šiais metais Liverpulio klubas laimėjo trečias rungtynes iš eilės ir šį sezoną namuose dar nepralaimėjo.

Dublį nugalėtojams pelnė Mohamedas Salahas, kuris šį sezoną visuose turnyruose jau įmušė 14 įvarčių.

Dar vieną įvartį pridėjo Philippe Coutinho. Iš viso „Liverpool“ link varžovų vartų smūgiavo net 21 kartą.

Su 22 taškais „Liverpool“ pakilo į penktąją vietą. „Southampton“ ekipa su 13 taškų užima tik keturioliktą vietą.