„Sūduva“ nestabdo: savoje aikštėje pranoko „Kauno Žalgirį“ | Diena.lt

„SŪDUVA“ NESTABDO: SAVOJE AIKŠTĖJE PRANOKO „KAUNO ŽALGIRĮ“

• 0

Ketvirtadienį A lygos pirmenybėse sužaistos 7-ojo turo rungtynės. Marijampolėje titulą ginanti vietos „Sūduva“ 4:1 pranoko „Kauno Žalgirį“.

45-ąją minutę kontratakos metu po Andro Švrljugos perdavimo iš dešiniojo krašto laisvas baudos aikštelėje buvęs Ovidijus Verbickas galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto 64-ąją minutę rezultatas netikėtai tapo lygus. Vitalijus Gaidučikas labai nesėkmingai atmetė kamuolį galva vartininkui, o tuo pasinaudojęs Ernestas Mickevičius nubaudė varžovus įvarčiu – 1:1.

Bet kauniečių džiaugsmas truko neilgai. 66-ąją minutę Rigino Cicilia atliko perdavimą baudos aikštelėje buvusiam O.Verbickui, kuris puikiai smūgiavo vienu lietimu ir vėl išvedė suvalkiečius į priekį.

71-ąją minutę po A.Švrljugos perdavimo iš dešiniojo krašto iš arti tiksliai vienu lietimu smūgiavo Josipas Tadičius, na o tašką rungtynėse 84-ąją minutę padėjo Gersonas Acevedo.

„Sūduva“ pirmą ratą baigė be pralaimėjimų ir po 7 mačų su 19 taškų pirmauja čempionate.

Kauno klubas su 6 taškais yra priešpaskutinis.