„Trakai“ iškrito iš Europos lygos atrankos turnyro | Diena.lt

„TRAKAI“ IŠKRITO IŠ EUROPOS LYGOS ATRANKOS TURNYRO

• 0

Pirmieji įvartį Vilniaus LFF stadione įmušę „Trakų“ futbolininkai nesugebėjo išsilaikyti Europos lygos atrankos turnyre. Į trečiąjį etapą žengė Belgrado „Partizan“ klubas, kuris karščiu alinusiame Vilniuje pasiekė lygiąsias 1:1 ir seriją laimėjo bendru rezultatu 2:1.

„Trakai“ pakiliai pradėjo rungtynes ir jau devintąją minutę pasiekė reikalingą įvartį. Po kampinio kamuolį į vartus galva norėjo nukreipti Donatas Kazlauskas, bet varžovų vartininkas Vladimiras Stojkovičius atmušė kamuolį tiesiai J.Osipovui, kuris jį įrideno į vartus.

Apmaudu, bet šeimininkams nepavyko išsaugoti pranašumo pirmajame kėlinyje. Jau per pridėtą kėlinio laiką „Partizan“ pademonstravo, kad ir patys gali įmušti po kampinio. Po kampinio kamuolį serbai atmetė laisvam paliktam Nemanjai Miletičiui, kuris jį įspyrė į vartus.

53-iąją minutę „Partizan“ neteko vieno žaidėjo, kai antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę paliko Seydouba Soumah. Lygiai tokioje pačioje situacijoje prieš savaitę buvo atsidūrę „Trakai“.

Tiesa, Lietuvos klubui šio pranašumo išnaudoti nepavyko. Rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Futbolininkams teko žaisti alinančiame karštyje, todėl rungtynių teisėjas abiejuose kėliniuose nepagailėjo vandens pertraukėlių, kurios metu žaidėjai galėjo atsigaivinti.

Prieš savaitę „Partizan“ namuose šventė pergalę 1:0 po Justino Januševskio įvarčio į savus vartus.

Trečiajame Europos lygos atrankos etape Belgrado klubas susitiks su „Nordsjælland“ klubu iš Danijos arba AIK iš Švedijos. Pirmąsias rungtynes 1:0 laimėjo Danijos ekipa.