„Trakus“ treniruos futbolo specialistas iš Ispanijos | Diena.lt

„TRAKUS“ TRENIRUOS FUTBOLO SPECIALISTAS IŠ ISPANIJOS

  • 0

Vienuolika metų Lenkijoje dirbęs ispanas José Antonio Vicuna nuo šios savaitės paskirtas „Trakų“ vyriausiuoju treneriu. Jis poste pakeitė nesėkmingai sezoną pradėjusį Olegą Vasilenką.

Ispanas su komanda susipažino prieš dvi savaites, stebėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės rungtynes su „Paneriu“, o antradienį debiutuos ir A lygoje.

„Darbų laukia nemažai, tačiau pirmieji - atakos gerinimas bei sutvarkyta žaidėjų psichologija. Mes per mažai mušame įvarčių, per mažai sukuriame progų, o tai manęs netenkina. Psichologiškai taip pat reikia, kad žaidėjai patikėtų, jog yra geresni ir gali laimėti daugiau rungtynių nei laimėjo iki šiol“, - dėstė naujasis „Trakų“ vairininkas.

Kibu pirmąkart Lietuvoje apsilankė prieš vienuolika metų, kai kartu su Varšuvos „Legia“ (Lenkija) atvyko žaisti tuometinės Intertoto taurės rungtynių su nebeegzistuojančia Vilniaus „Vėtra“. Priminsime, kad tąsyk dėl lenkų sukeltų riaušių rungtynės po pirmojo kėlinio buvo nutrauktos.

„Tai buvo mano pirmosios rungtynės „Legia“ klube. Kartu su vyriausiuoju treneriu įvertinome, kaip galvojome, visus įmanomus variantus. Tiesa, nepagalvojome, kad rungtynės ir tuo pačiu Europos kampanija mums gali baigtis po 45 minučių“, - sakė tuomet asistento pareigas „Legia“ klube ėjęs naujasis riterių vyriausiasis treneris, kurio kitą ketvirtadienį laukia debiutas Europos lygoje.

„Konkrečiai savo būsimų varžovų dar neanalizavome, bet aš neabejoju, kad „Cafn Druids“ žaidžia tipišką velsietišką futbolą. Aš neseniai dalyvavau seminare toje šalyje, todėl su Velso futbolu esu neblogai susipažinęs. Vis tik, žaidėjų dar neapkraunu tomis kalbomis, nes mūsų laukia taip pat labai svarbios rungtynės tiek A lygoje, tiek LFF taurės turnyre“, - pasakojo Kibu.

Artimiausiomis dienomis „Trakai“ žada pranešti apie pasikeitimus komandos sudėtyje.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS