Žalgirietės artėja prie lyderių | Diena.lt

ŽALGIRIETĖS ARTĖJA PRIE LYDERIŲ

Kol nepajudinamas Lietuvos moterų futbolo lyderis Šiaulių „Gintra-Universitetas“, užsiėmęs kovomis UEFA čempionų lygoje, šiauliečių persekiotojų nesnaudžia. Šalies vicečempionės „Kauno Žalgirio“ futbolininkės sekmadienį sumažino atsilikimą nuo lyderių iki 3 taškų.

Kaunietės 5:1 sutriuškino kitą Šiaulių kolektyvą ŠSG-FA „Šiauliai“. Tiesa, skirtingai nuo „Gintros-Universiteto“, šiaulietės žengia paskutinėje A lygos pozicijoje. Mačas, turėjęs vykti žalgiriečių aikštėje, buvo surengtas „Šventupės“ stadione (Ukmergės rajone). Rungtynių favoritės nuo pat švilpuko ėmėsi darbo ir rezgė pavojingas atakas. Jų pastangas vainikavo greitas įvartis. Jau 3-ąją min. pasižymėjo rezultatyviausia kauniečių žaidėja Kamilė Vaičiulaitytė. Tiesa, šiaulietės atsikirto jau kitoje atakoje. 4-ąją min. rezultatą išlygino Gabija Toropovaitė.

Paragavusios šalto dušo „Žalgirio“ futbolininkės metėsi į ataką. Varžovės atsimušinėjo pusvalandį, kol galiausiai pralaužė gynybos užkardas. 30-ąją min. pasižymėjo Judita Sabatauskaitė. Prieš pertrauką kauniečių pozicijas sustiprino K.Vaičiulaitytė. Antrasis kėlinys ekipoms jau tapo labiau formalumu. 53 min. kamuolį į tinklą pasiuntė Karolina Zabolotnaja, o 85 min. hettriką pasiekė K.Vaičiulaitytė.

Po šios pergalės žalgirietės turi 21 tašką ir nuo „Gintros-Universiteto“ atsilieka tik 3 taškais. Tiesa, lyderės, laimėjusios visas 8 rungtynes, žaidė maču mažiau. Kauniečių sąskaitoje – 7 pergalės ir 2 pralaimėjimai. „Kauno Žalgiris“ jau visai netrukus turės galimybę dar labiau priartėti prie šiauliečių – rugpjūčio 22 d. abi ekipos susitiks tarpusavyje Šiauliuose.

Trečioje vietoje rikiuojasi Gargždų „Banga“ (10 taškų po 8 rungtynių), ketvirtos – Vilniaus žalgirietės (4 taškai po 8 mačų). Autsaiderė ŠSG-FA „Šiauliai“ turi 3 taškus po 9 bandymų.