Žemesniuose divizionuose madas diktuoja patirtis | Diena.lt

ŽEMESNIUOSE DIVIZIONUOSE MADAS DIKTUOJA PATIRTIS

Kauno klubams nelengva skintis kelią į Lietuvos antrosios futbolo lygos viršūnę. Šiose pirmenybėse madas diktuoja Kazlų Rūdos „Šilas“, prieš metus išmestas iš A lygos už rezultatų klastojimą per kontrolinius mačus.

Kazlų Rūdos komanda, pernai pavasarį pašalinta iš aukščiausiojo diviziono, savo kelią vėl skinasi nuo žemesnės lygos. Antrosios lygos Pietų zonos pirmenybėse suvalkiečiai skina pergalę po pergalės, o ekipai atstovauja ne vienas žaidimo aukščiausioje lygoje turintis futbolininkas.

Pastarąjį laimėjimą „Šilas“ įsirašė dar prieš pertrauką turnyre, kai 2:1 palaužė savo pagrindinį varžovą - Kybartų „Sveikatos“ klubą. Dvikovoje nugalėtojų marškinėliais vilkėjo buvęs Kauno „Stumbro“ kolektyvo narys Audrius Račkus, buvęs Marijampolės „Sūduvos“ ekipos puolėjas Audrius Brokas bei šios komandos gynėjas Gytis Urba, su Gargždų „Banga“ elitiniame divizione žaidęs Evaldas Grigaitis.

Su 28 taškais Kazlų Rūdos komanda trimis lenkia „Sveikatą“ bei turi mačą atsargoje. Trečia žengia FM „Ateitis“. Pastarosios sąskaitoje -  19 taškų po 9 rungtynių. Nuo podiumo nedaug atsilieka Vilniaus „Panerys“, turintis 18 taškų po 8 mačų ir Kauno „Hegelmann Litauen“ - 16 taškų (8). Kitas Kauno klubas – „Kauno Žalgiris B“ - kur kas žemiau. Žalgiriečiai per 9 rungtynes surinko 10 taškų ir užima 9 poziciją iš 13-os galimų. Šios komandos pagrindą sudaro sporto mokyklos „Tauras“ auklėtiniai, kuriems talkina A lygoje žaidžiantys labiau patyrę kolegos.

Būtent jaunieji kauniečiai pradės 2-osios lygos kovas po pertraukos. Jau ketvirtadienį jie savo aikštėje – Kauno futbolo mokyklos stadione priims „FM Ateitis“ ekipą.

Antrosios lygos Vakarų zonoje pirmauja Plungės „Babrungas“, po 11 rungtynių surinkęs 27 taškus. Antroje vietoje esančios Mažeikių „Atmosferos“ sąskaitoje – 20 taškų, trečioje besirikiuojančios „Palanga B“ - 19 taškų. Šioje grupėje startavo taip pat 13 komandų, tačiau Klaipėdos „Atlantas B“ pašalintas iš lygos dėl skolų.