ATP serijos Štutgarto teniso turnyro nugalėtoju R. Nadalis tapo jau trečią kartą | Diena.lt

ATP SERIJOS ŠTUTGARTO TENISO TURNYRO NUGALĖTOJU R. NADALIS TAPO JAU TREČIĄ KARTĄ

• 0

Vokietijoje pasibaigusio ATP serijos "MercedesCup" vyrų teniso turnyro vienetų varžybas trečią kartą per savo karjerą laimėjo favoritu laikytas ispanas Rafaelis Nadalis, sekmadienį finale per 88 minutes dvejuose setuose - 7:6 (7:3), 6:3 - įveikęs aštuntąją raketę serbą Viktorą Troickį.

Kartu su pagrindiniu prizu Ispanijos tenisininkui, kuris šiame turnyre triumfavo 2005 ir 2007 metais, atiteko 250 ATP klasifikacijos taškų bei 104 600 eurų čekis.

Serbijos tenisininkas tenkinosi 150 ATP reitingo vienetų taškų ir 55 080 eurų piniginiu prizu.

Tai buvo vos antrasis šiemet bei 66-as per visą karjerą R. Nadalio laimėtas ATP serijos teniso turnyras.

Dvejetų varžybas laimėjo ketvirti pagal reitingą indas Rohanas Bopanna bei rumunas Florinas Mergea, finale 5:7, 6:2, 10:7 įveikę trečiąją pagal skirstymą porą - austrą Alexanderį Peyą ir brazilą Bruno Soaresą.

"MercedesCup" vyrų teniso turnyro Vokietijoje prizų fondą sudarė 575 tūkst. eurų.