Biatlonininkas V. Strolia pasaulio taurės varžybose Norvegijoje – 66-as | Diena.lt

BIATLONININKAS V. STROLIA PASAULIO TAURĖS VARŽYBOSE NORVEGIJOJE – 66-AS

• 0

Norvegijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės devintojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 66-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe - 24 min. 39,9 sek.

Antrąją vietą užėmė italas Lukas Hoferis (+31,7 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją - prancūzas Quentinas Fillonas Maillet (+35 sek.; 0).

Tris baudos ratus turėjęs įveikti 26-erių metų V. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 48,5 sek.

28-erių metų lietuvis Tomas Kaukėnas (+2.50,6; 1) užėmė 67-ąją vietą, o 27-erių metų Karolis Dombrovskis (+7.59,5; 8) - 112-ąją.

Lenktynėse startavo 113 biatlonininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 23 lenktynių pirmauja 1170 taškus turintis J. T. Boe. Antrąją vietą užimantis rusas Aleksandras Loginovas turi 828 taškus. Trečias žengia Q. Fillonas Maillet (809 tšk.). K. Dombrovskis (16 tšk.) tarp 100 klasifikuotų sportininkų yra 85-as, o V. Strolia (15 tšk.) - 87-as.