Išdalyti Lietuvos triatlono taurės trofėjai | Diena.lt

IŠDALYTI LIETUVOS TRIATLONO TAURĖS TROFĖJAI

• 0

Lietuvos triatlono taurės varžybų absoliučios įskaitos čempionai – Rūta Cimarmanaitė ir Marijus Butrimavičius.

Pabaigtuvių atomazga

Paskutinis, penktas, Lietuvos triatlono taurės (LTT) varžybų etapas į Druskininkus sutraukė daugiau kaip 500 dalyvių.

Olimpinę distanciją (1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu, 10 km bėgimas) tarp moterų greičiausiai – per 2 val. 29 min. 57,6 sek. – įveikė vilnietė Sigita Šidlauskienė (klubas „TRItonas“).

„Plaukimo rungtį pradėjau gana prastai, jaučiau, kad plaukiu lėčiau nei įprastai. Dviračiu važiavau labai gerai. Po bėgimo rungties pirmo rato sužinojau, kad pirmauju. Galiausiai pavyko išsilaikyti lyderės pozicijoje“, – džiaugėsi S. Šidlauskienė.

Antrą vietą užėmė Viktorija Kalvelytė (Kauno triatlono klubas, 2 val. 30 min. 31,6 sek.), trečią – Rūta Cimarmanaitė („TRItonas“, 2 val. 32 min. 41,8 sek.).

Absoliučioje LTT įskaitoje susiklostė itin dramatiška situacija. Suskaičiavus keturių geriausių etapų rezultatus, LTT čempione tapo R. Cimarmanaitė (2 900 taškų). S. Šidlauskienei (2 882 tšk.) teko sidabras, o Eglei Ragaišytei (Vištytis, „HighPeaks Lietuva“, 2 860 tšk.) – bronza.

R. Lukoševičiaus nuotr.

Favorito pergalė

Tarp vyrų olimpinę distanciją pirmas užbaigė patyręs Marijus Butrimavičius („Trakų triatlono būrelis“). Jo rezultatas – 2 val. 01 min. 24,3 sek.

M. Butrimavičius šį sezoną laimėjo iš viso keturis LTT etapus ir užtikrintai tapo čempionu (4 025 tšk.).

Antrą vietą Druskininkuose užėmė Mantas Jablonskis (Šiaulių „Green Team“, 2 val. 05 min. 04,1 sek.), trečią – Povilas Pečiukonis (Kaunas, „HighPeaks Lietuva“, 2 val. 06 min. 14,1).

Bendroje įskaitoje antras – P. Pečiukonis (3 790 tšk.), trečias – M. Jablonskis (3 774 tšk.).

Startavo ir vaikai

LTT sprinto rungties čempionai – kaunietis Erikas Aukštikalnis („HighPeaks Lietuva“, 3 907 tšk.) ir panevėžietė Orinta Mauraitė (Marijampolės triatlono draugija, 3 207 tšk.).

Sportininkai taip pat varžėsi „Tri-Fun“, vaikų triatlono rungtyse, o patys mažiausi išbandė jėgas nuotaikingose „Splash & Run” varžybose.

Tarp klubų pirmą vietą užėmė „TRItonas“ (7 247 tšk.), antrą – „HighPeaks Lietuva“ (5 064 tšk.), trečią – BTT (4 377 tšk.).

Šiemet LTT etapai buvo surengti Kaišiadoryse, Trakuose, Jonavoje, Veisiejuose ir Druskininkuose.