Karatė klubo „Dojo Kaunas“ jaunieji sportininkai sustoti nežada | Diena.lt

KARATĖ KLUBO „DOJO KAUNAS“ JAUNIEJI SPORTININKAI SUSTOTI NEŽADA

• 1

Septynis medalius į Kauną parvežę karatė klubo „Dojo Kaunas“ jaunieji sportininkai sustoti nežada.

Balandžio 20 d. Utenos daugiafunkcinio sporto centro komplekse vyko shotokan karatė turnyras „Aukštaitijos taurė 2019“, subūręs geriausius karatė sportininkus iki 18 metų. Puikiai sekėsi kauniečiams, „Dojo Kaunas“ jauniesiems karatistams.

Absoliučia čempione tapusi Miglė Liutkevičiūtė mergaičių 10-11 metų amžiaus grupėje užėmė dvi pirmąsias vietas, kata (technikos demonstravimo) ir kumite (laisvoji kova) rungtyse.

Berniukų 10-11 metų amžiaus grupėje, kata rungtyje, 3 vietą užėmė Danielius Pranka. Bene nuožmiausios kovos vyko berniukų 8-9 metų amžiaus grupėje, čia Algis Vaivaras kata rungtyje užtikrintai laimėjo 2 vietą ir tik 0,3 balo atsiliko nuo čempiono, o Pranas Kaziukaitis liko trečias. Toje pačioje amžiaus grupėje tik kumite rungtyje stiprų charakterį ir gražią techniką pademonstravo Pranas Kaziukaitis. Laimėjęs 3 kovas jis pateko į finalą, tačiau dėl traumos negalėjo tęsti varžybų ir liko antras.

Mažiausias klubo sportininkas, šešiametis Emilis Malinauskas, laimėjo 3 vietą, kata rungtyje.

Šį kartą net 7 medalius iškovoję Karolio Čiutros auklėtiniai žada dar daugiau pergalių ateityje.