„Kauno Hockey“ komanda išlygino Lietuvos čempionato pusfinalio serijos rezultatą | Diena.lt

„KAUNO HOCKEY“ KOMANDA IŠLYGINO LIETUVOS ČEMPIONATO PUSFINALIO SERIJOS REZULTATĄ

• 0

Lietuvos ledo ritulio čempionato antrosiose pusfinalio rungtynėse antradienį „Kauno Hockey“ komanda svečiuose po pratęsimo 4:3 (1:2, 0:1, 2:0; 1:0) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Vilniečiai po dviejų kėlinių pirmavo 3:1, bet kauniečiai trečiajame kėlinyje pelnė du įvarčius be atsako ir išlygino rezultatą, o pergalę svečiams išplėšė 4-ąją pratęsimo minutę pasižymėjęs Dmitrijus Prokopenkovas.

Kauno komandai per pagrindinį laiką du įvarčius pelnė Aleksejus Nikulinas, vieną - Artiomas Suminas.

Vilniaus ekipoje pasižymėjo Karolis Šlikas, Dmitrijus Sajapinas ir Šarūnas Kuliešius.

Pirmąsias rungtynes Kaune „Hockey Punks“ laimėjo 2:0.

Lemiamas, trečiasis, mačas vyks ketvirtadienį Kaune.